Arbitru Florin Andrei (Tg Mureș)
Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (Bcurești) Ferencz Tunyogi (Zalău)
Arbitru observator George Cătălin Găman (Craiova)
Observator Irina Mîrț (București)

Meciul din data 11.09.2020 dintre echipele FC Argeș Pitești si FCM UTA Arad se disputa in localitatea Pitești pe stadionul Nicolae Dobrin. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Florin Andrei (Tg Mureș) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (Bcurești) Ferencz Tunyogi (Zalău).

FC Argeș Pitești: Andrei Cristian MIRICA, Georgian HONCIU, Mihai Daniel LECA, Robert Ionuț GRECU, Alexandru Doru GREAB, Flavius Dănuţ CROITORU, Grigore Ioan TURDA, Ionuț Andrei ȘERBAN, Daniel Marius ŞERBĂNICĂ, Andrei Costinel TOFAN, Mediop NDIAYE si rezervele: Andrei Cristian BLEJDEA, Nicolae Constantin MUȘAT, Sylvain Boris Nabil DESLANDES, Gabriel Eugen MATEI, Gabriel Mihai DEAC, Cătălin Constantin BARBU, Mihai Andrei PANAIT, Ionuț Eugen NĂSTĂSIE.

FCM UTA Arad: Horaţiu Alexandru MOLDOVAN, Neluț Stelian ROȘU, Simon RRUMBULLAKU, Ciprian RUS, Dragoș Sebastian TESCAN, Adrian Ioan HORA, Florin Ionuț ILIE, Sorin BUŞTEA, Valentin BUHĂCIANU, Alexandru Constantin BENGA, Alexandru Cristian ALBU si rezervele: Mihovil Jeronim KLAPAN, Vlad Călin MORAR, Denis RUSU, Marius Ionuț TOMOZEI, Octavian URSU, ERICO Constantino da Silva, Dragoș BALAURU, Alexandru Octavian IONIȚĂ, Cristian Costel MELINTE.

In minutul 02, schimbare, iese extremă stânga Andrei Cristian MIRICA si intra Ionuț Eugen NĂSTĂSIE
GOOOL! Gol marcat pentru FCM UTA Arad de Sorin BUŞTEA (fundaș dreapta). In minutul 10 al partidei dintre FC Argeș Pitești si FCM UTA Arad, FCM UTA Arad deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 10, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Sorin BUŞTEA
In minutul 19, schimbare, iese fundaș dreapta Sorin BUŞTEA si intra Marius Ionuț TOMOZEI
In minutul 33, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Argeș Pitești, Derlis David Meza Colli
In minutul 69, schimbare, iese atacant Ciprian RUS si intra Alexandru Octavian IONIȚĂ
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș stânga Valentin BUHĂCIANU si intra Octavian URSU
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ionuț Andrei ȘERBAN si intra Mihai Andrei PANAIT
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș stânga Georgian HONCIU si intra Gabriel Mihai DEAC
In minutul 71, schimbare, iese atacant Mediop NDIAYE si intra Sylvain Boris Nabil DESLANDES
GOOOL! Gol marcat pentru FC Argeș Pitești de Sylvain Boris Nabil DESLANDES (rezervă). In minutul 76 al partidei dintre FC Argeș Pitești si FCM UTA Arad, FC Argeș Pitești reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 80, schimbare, iese fundaș central Florin Ionuț ILIE si intra ERICO Constantino da Silva
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș dreapta Dragoș Sebastian TESCAN si intra Denis RUSU
In minutul 80, schimbare, iese rezervă Ionuț Eugen NĂSTĂSIE si intra Nicolae Constantin MUȘAT
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Adrian Ioan HORA

Ionuț NĂSTĂSIE
02’
0 - 1 10’ Sorin BUŞTEA
10’ Sorin BUŞTEA
19’ Sorin BUŞTEA
Marius TOMOZEI
David MEZA COLLI 33’
69’ Ciprian RUS
Alexandru IONIŢĂ I
69’ Valentin BUHĂCIANU