Localitatea Mediaș
Arbitru Marcel Bârsan (București)
Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (București), Ovidiu Artene (Vaslui)
Arbitru observator Costin Ioan Toma (Piatra Neamț)

Meciul din data 21.09.2020 dintre echipele Gaz metan Mediaș si Dinamo București se disputa in localitatea Mediaș pe stadionul Gaz metan. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marcel Bârsan (București) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (București), Ovidiu Artene (Vaslui).

Gaz metan Mediaș: Ondřej BAČO, Mihai Ionuț BUTEAN, Alexandru BUZBUCHI, Octavian Ronaldo DEACONU, Sergiu Robert CIOCAN, Lukáš DROPPA, Bogdan JICA, Ionuț Justinian LARIE, Tomáš SMOLA, Roberto ROMEO, Răzvan Alin TRIF si rezervele: .

Dinamo București: Deian Cristian SORESCU, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Ante PULJIĆ, Adam NEMEC, Tomás MEJÍAS Osorio, ISMA LOPEZ, Ricardo Florin GRIGORE, Alexander David GONZÁLEZ Sibulo, Juan del Carmen CÁMARA Mesa, Valentin Ioan BORCEA, Janusz GOL si rezervele: .

In minutul 04, schimbare, iese mijlocaș stânga Bogdan JICA si intra Nasser CHAMED
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Alexander David GONZÁLEZ Sibulo (fundaș dreapta). In minutul 49 al partidei dintre Gaz metan Mediaș si Dinamo București, Dinamo București deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Lukáš DROPPA
In minutul 54, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Tomáš SMOLA
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Ondřej BAČO
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș dreapta Roberto ROMEO si intra Moussa SANOH
In minutul 59, schimbare, iese atacant Tomáš SMOLA si intra Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Adam NEMEC
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Deian Cristian SORESCU (mijlocaș dreapta). In minutul 74 al partidei dintre Gaz metan Mediaș si Dinamo București, scorul devine 0 - 2.
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș dreapta Deian Cristian SORESCU si intra Diego FABBRINI
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Alexandru Ilie RĂUŢĂ
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș defensiv Lukáš DROPPA si intra Jefferson YURI de Sousa MATIAS
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș central Sergiu Robert CIOCAN si intra Mihai VELISAR
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Juan del Carmen CÁMARA Mesa (mijlocaș stânga). In minutul 83 al partidei dintre Gaz metan Mediaș si Dinamo București, scorul devine 0 - 3.
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș stânga Juan del Carmen CÁMARA Mesa si intra Ahmed Andrei BANI Mustafa
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso (). In minutul 89 al partidei dintre Gaz metan Mediaș si Dinamo București, scorul devine 1 - 3.
In minutul 90+2, schimbare, iese mijlocaș defensiv Alexandru Ilie RĂUŢĂ si intra Ionuț Daniel ȘERBAN
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Jefferson YURI de Sousa MATIAS
In minutul 90+3, schimbare, iese atacant Adam NEMEC si intra Cătălin MĂGUREANU

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 1 pentru echipa Dinamo București.

Nasser CHAMED
04’
0 - 1 49’ Alexander GONZÁLEZ
Lukáš DROPPA 51’
Tomáš SMOLA 54’
Ondřej BAČO 58’
Roberto ROMEO
Moussa SANOH
59’
Tomáš SMOLA
Nicolao DUMITRU
59’
64’ Adam NEMEC
0 - 2 74’ Deian SORESCU
79’ Deian SORESCU
Diego FABBRINI
80’ Alexandru RĂUŢĂ
Lukáš DROPPA
YURI
82’
Sergiu CIOCAN
Mihai VELISAR
83’
0 - 3 83’ Juan CÁMARA
87’ Juan CÁMARA
Ahmed BANI
1 - 3 Nicolao DUMITRU 89’
90+2’ Alexandru RĂUŢĂ