Localitatea Clinceni
Arbitru Iulian Dima (București)
Arbitri asistenţi Daniel Mitruți (Craiova), Adrian Popescu (Craiova)
Arbitru observator Cornel Sorescu (Pitești)

Meciul din data 26.09.2020 dintre echipele si Gaz metan Mediaș se disputa in localitatea Clinceni pe stadionul Academica. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Dima (București) impreuna cu arbitrii asistenti Daniel Mitruți (Craiova), Adrian Popescu (Craiova).

: Alexandru BOICHUK, Eugeniu CEBOTARU, Mihai DOBRESCU, DUMITRIU, Florin GARDOȘ, Cristian Cosmin DUMITRU, Mladen JUTRIĆ, Georgi Velikov PASHOV, Florinel SANDU, Răzvan Bogdan PATRICHE, Octavian Gabriel VÂLCEANU si rezervele: .

Gaz metan Mediaș: Răzvan Alin TRIF, Mihai VELISAR, Mihai Ionuț BUTEAN, Ionuț Justinian LARIE, Lukáš DROPPA, Octavian Ronaldo DEACONU, Sergiu Robert CIOCAN, Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso, Alexandru BUZBUCHI, Ondřej BAČO, Nasser CHAMED si rezervele: .

In minutul 08, schimbare, iese mijlocaș dreapta Florinel SANDU si intra Florin Vasile ACHIM
In minutul 31, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Răzvan Bogdan PATRICHE
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Mladen JUTRIĆ
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Mihai VELISAR si intra Tomáš SMOLA
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Cristian Cosmin DUMITRU si intra Andrei Ioan CORDEA
In minutul 47, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Florin GARDOȘ
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Tomáš SMOLA
GOOOL! Gol marcat pentru de Eugeniu CEBOTARU (mijlocaș defensiv). In minutul 61 al partidei dintre si Gaz metan Mediaș, deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 62, schimbare, iese Florin Vasile ACHIM si intra Cristian TĂNASE
In minutul 62, schimbare, iese atacant Alexandru BOICHUK si intra Răzvan ANDRONIC
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș central Nasser CHAMED si intra Moussa SANOH
GOOOL! Gol marcat pentru de Răzvan Bogdan PATRICHE (fundaș central). In minutul 69 al partidei dintre si Gaz metan Mediaș, scorul devine 2 - 0.
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Moussa SANOH
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș defensiv Lukáš DROPPA si intra Yves Simon PAMBOU Loembet
In minutul 81, schimbare, iese fundaș central Răzvan Bogdan PATRICHE si intra Juan Bautista CASCINI
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș stânga Cristian Cosmin DUMITRU si intra Idrisa Sidi SAMBÚ
In minutul 84, schimbare, iese mijlocaș dreapta Sergiu Robert CIOCAN si intra Paul Costeluș COSTEA