Dinamo București vs FCM UTA Arad

0 - 1

Dinamo Bucharest - FCM UTA Arad - 28.09.2020 English version
Data disputării 28.09.2020 - 21:00
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Ionel Valentin Dumitru (Gherghța)
Arbitru observator Aron Huzu (Sibiu)

Meciul din data 28.09.2020 dintre echipele Dinamo București si FCM UTA Arad se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Ionel Valentin Dumitru (Gherghța).

Dinamo București: Valentin Ioan BORCEA, Janusz GOL, Juan del Carmen CÁMARA Mesa, Alexander David GONZÁLEZ Sibulo, Ricardo Florin GRIGORE, Adam NEMEC, Tomás MEJÍAS Osorio, ISMA LOPEZ, Ante PULJIĆ, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Deian Cristian SORESCU si rezervele: .

FCM UTA Arad: Denis RUSU, Alexandru Cristian ALBU, Alexandru Constantin BENGA, Valentin BUHĂCIANU, ERICO Constantino da Silva, Neluț Stelian ROȘU, David Raul MICULESCU, Florin IACOB, Adrian Ioan HORA, Simon RRUMBULLAKU, Marius Ionuț TOMOZEI si rezervele: .

In minutul 23, schimbare, iese mijlocaș dreapta David Raul MICULESCU si intra Octavian URSU
In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Adam NEMEC
In minutul 42, Dinamo București - FCM UTA Arad, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru FCM UTA Arad de Adrian Ioan HORA
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Simon RRUMBULLAKU
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ricardo Florin GRIGORE
In minutul 54, schimbare, iese mijlocaș stânga Deian Cristian SORESCU si intra Diego FABBRINI
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Janusz GOL
In minutul 68, schimbare, iese atacant Adrian Ioan HORA si intra Mihovil Jeronim KLAPAN
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru Ilie RĂUŢĂ si intra Cătălin MĂGUREANU
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș central Neluț Stelian ROȘU si intra Cristian Costel MELINTE
In minutul 78, schimbare, iese atacant Valentin BUHĂCIANU si intra Ciprian RUS
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Florin IACOB
In minutul 90+5, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Octavian URSU
In minutul 90+7, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Cristian Costel MELINTE

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa FCM UTA Arad.

HORA
23’ David MICULESCU
Octavian URSU
Adam NEMEC 29’
0 - 1 42’ penalty Adrian HORA
44’ Simon RRUMBULLAKU
Ricardo GRIGORE 51’
Deian SORESCU
Diego FABBRINI
54’
Janusz GOL 63’
68’ Adrian HORA
Mihovil KLAPAN
Alexandru RĂUŢĂ
Cătălin MĂGUREANU
75’
77’ Neluț ROȘU
Cristian MELINTE
78’ Valentin BUHĂCIANU
Ciprian RUS
90+2’ Florin IACOB
90+5’ Octavian URSU
90+7’ Cristian MELINTE