Localitatea Pitești
Arbitru Lucian Rusandu (Sf Gheorghe)
Arbitri asistenţi Marius Badea (Rm. Vâlcea), Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe)
Arbitru observator Adrian Vidan (București)

Meciul din data 25.09.2020 dintre echipele FC Argeș Pitești si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea Pitești pe stadionul Nicolae Dobrin. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Lucian Rusandu (Sf Gheorghe) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Badea (Rm. Vâlcea), Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe).

FC Argeș Pitești: Andre Jose COZMA, Flavius Dănuţ CROITORU, Cephas MALELE, Sylvain Boris Nabil DESLANDES, Robert Ionuț GRECU, Mihai Daniel LECA, Nicolae Constantin MUȘAT, Derlis David Meza Colli, Andrei Costinel TOFAN, Andrei PREPELIȚĂ, Ionuț Andrei ȘERBAN si rezervele: .

CS Universitatea Craiova: Mirko PIGLIACELLI, Ștefan BAIARAM, Nicuşor Silviu BANCU, Andrei Virgil IVAN, Marius Marcel CONSTANTIN, Alexandru CICÂLDĂU, Mihai Alexandru BĂLAȘA, Ovidiu Alexandru BIC, Elvir KOLJIĆ, Dan Nicolae NISTOR, Ștefan Marinel VLĂDOIU si rezervele: .

In minutul 02, schimbare, iese mijlocaș stânga Andre Jose COZMA si intra Andrei Cristian BLEJDEA
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Alexandru CICÂLDĂU (mijlocaș stânga). In minutul 09 al partidei dintre FC Argeș Pitești si CS Universitatea Craiova, CS Universitatea Craiova deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Elvir KOLJIĆ (atacant). In minutul 15 al partidei dintre FC Argeș Pitești si CS Universitatea Craiova, scorul devine 0 - 2.
In minutul 45, schimbare, iese mijlocaș central Ionuț Andrei ȘERBAN si intra Georgian HONCIU
In minutul 58, schimbare, iese extremă stânga Ștefan BAIARAM si intra Cristian BĂRBUȚ
In minutul 69, schimbare, iese extremă dreapta Andrei Virgil IVAN si intra Valentin Mihai MIHĂILĂ
In minutul 79, schimbare, iese atacant Cephas MALELE si intra Mediop NDIAYE
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Argeș Pitești, Derlis David Meza Colli
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Argeș Pitești, Andrei PREPELIȚĂ
In minutul 81, schimbare, iese atacant Elvir KOLJIĆ si intra Alexandru TUDORIE
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș central Ovidiu Alexandru BIC si intra Alexandru MATEIU
GOOOL! Gol marcat pentru FC Argeș Pitești de Georgian HONCIU (). In minutul 88 al partidei dintre FC Argeș Pitești si CS Universitatea Craiova, scorul devine 1 - 2.
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Argeș Pitești, Gabriel Mihai DEAC
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș defensiv Derlis David Meza Colli si intra Ionuț Eugen NĂSTĂSIE
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Dan Nicolae NISTOR

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa CS Universitatea Craiova.