Localitatea Ovidiu
Arbitru Marcel Bârsan (București)
Arbitri asistenţi Mircea Orbuleț (Bucrești), Valentin Avram (București)
Arbitru observator Irina Mârț (București)

Meciul din data 04.10.2020 dintre echipele Viitorul Constanța si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Ovidiu pe stadionul Central. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marcel Bârsan (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Orbuleț (Bucrești), Valentin Avram (București).

Viitorul Constanța: Romario Sandu BENZAR, Radu Ștefăniță BOBOC, Valentin Alexandru COJOCARU, Bradley DE NOOIJER, Virgil Eugen GHIȚĂ, Gabriel Cristian IANCU, Kevin LUCKASSEN, Cosmin Gabriel MATEI, Sebastian MLADEN, Alexandru MĂŢAN, Jon GAZTAÑAGA Arrospide si rezervele: .

CFR 1907 Cluj: Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Michaël PEREIRA, Billel OMRANI, Cristian Marian MANEA, Cătălin Mihai ITU, Ciprian Ioan DEAC, Valentin Ionuţ COSTACHE, Mihai Cătălin BORDEIANU, Andrei Andonie BURCĂ, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Mike CESTOR Botuli si rezervele: .

GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Kevin LUCKASSEN (atacant). In minutul 07 al partidei dintre Viitorul Constanța si CFR 1907 Cluj, Viitorul Constanța deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 21, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mario Junior RONDÓN Fernández
In minutul 22, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Billel OMRANI
In minutul 29, schimbare, iese extremă stânga Valentin Ionuţ COSTACHE si intra Mario Junior RONDÓN Fernández
In minutul 49, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Jon GAZTAÑAGA Arrospide
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Virgil Eugen GHIȚĂ
In minutul 54, Viitorul Constanța - CFR 1907 Cluj, scor 1 - 1, gol din penalty transformat pentru CFR 1907 Cluj de Ciprian Ioan DEAC
In minutul 61, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cătălin Mihai ITU si intra Claudiu Adrian Mihai PETRILA
In minutul 61, schimbare, iese extremă dreapta Michaël PEREIRA si intra Damjan ĐOKOVIĆ
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mike CESTOR Botuli
In minutul 66, schimbare, iese mijlocaș dreapta Romario Sandu BENZAR si intra Adrian Marius STOIAN
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Ciprian Ioan DEAC
In minutul 78, schimbare, iese atacant Kevin LUCKASSEN si intra José Miguel "Josemi" CASTAÑEDA Macho
In minutul 85, schimbare, iese extremă stânga Alexandru MĂŢAN si intra Damien DUSSAUT
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș stânga Ciprian Ioan DEAC si intra Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș stânga Cosmin Gabriel MATEI si intra Carlo CASAP
In minutul 85, schimbare, iese atacant Billel OMRANI si intra Jakub VOJTUŠ
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Gabriel Cristian IANCU
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN

1 - 0 Kevin LUCKASSEN 07’
21’ Mario RONDÓN
22’ Billel OMRANI
29’ Valentin COSTACHE
Mario RONDÓN
Jon GAZTAÑAGA 49’
Virgil GHIȚĂ 53’
1 - 1 54’ penalty Ciprian DEAC
61’ Cătălin ITU
Claudiu PETRILA
61’ Michaël PEREIRA
Damjan ĐOKOVIĆ
63’ Mike CESTOR
Adrian STOIAN
66’
67’ Ciprian DEAC
Kevin LUCKASSEN
Josemi CASTAÑEDA
78’
Alexandru MĂŢAN
Damien DUSSAUT
85’
85’ Ciprian DEAC
Adrian ALEXANDRU-PĂUN
Cosmin MATEI
Carlo CASAP
85’
85’ Billel OMRANI
Jakub VOJTUŠ
Gabriel Cristian IANCU 87’
89’ Mário CAMORA
90+1’ Adrian ALEXANDRU-PĂUN