Localitatea București
Arbitru Horațiu Mircea Feșnic (Cluj)
Arbitri asistenţi Valentin Avram (București), Alexandru Cerei (Cluj)
Arbitru observator Sorin Boca (Iași)

Meciul din data 18.10.2020 dintre echipele Dinamo București si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea București pe stadionul Arena Națională. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horațiu Mircea Feșnic (Cluj) impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram (București), Alexandru Cerei (Cluj).

Dinamo București: ALEIX GARCÍA Serrano, Juan del Carmen CÁMARA Mesa, Janusz GOL, Andreas Mircea MIHAIU, Adam NEMEC, Ricardo Florin GRIGORE, Ante PULJIĆ, Andrei RADU, Deian Cristian SORESCU, RENÉ ROMÁN Hinojo si rezervele: .

CS Universitatea Craiova: Marius Marcel CONSTANTIN, Mirko PIGLIACELLI, Dan Nicolae NISTOR, Andrei Virgil IVAN, Alexandru CICÂLDĂU, Cristian BĂRBUȚ, Nicuşor Silviu BANCU, Ștefan BAIARAM, Mihai Alexandru BĂLAȘA, Ovidiu Alexandru BIC si rezervele: .

In minutul 04, schimbare, iese Alexandru Constantin OLTEANU si intra Stephane ACKA
In minutul 27, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ante PULJIĆ
In minutul 28, Dinamo București - CS Universitatea Craiova, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru CS Universitatea Craiova de Alexandru CICÂLDĂU
In minutul 34, schimbare, iese fundaș central Marius Marcel CONSTANTIN si intra Bogdan Ilie VĂTĂJELU
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Alexandru CICÂLDĂU
In minutul 41, schimbare, iese mijlocaș dreapta Andreas Mircea MIHAIU si intra Diego FABBRINI
In minutul 41, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Mihai Alexandru BĂLAȘA
In minutul 42, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Andrei RADU
In minutul 48, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Janusz GOL
In minutul 48, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Cristian BĂRBUȚ
In minutul 58, schimbare, iese extremă dreapta Andrei Virgil IVAN si intra Ivan MAMUT
In minutul 58, schimbare, iese atacant Cristian BĂRBUȚ si intra Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ
In minutul 73, schimbare, iese fundaș stânga Andrei RADU si intra Magaye Serigne Falilou GUEYE
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș defensiv ALEIX GARCÍA Serrano si intra Abdoulaye BA
In minutul 73, schimbare, iese Paul Viorel ANTON si intra Janusz GOL

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa CS Universitatea Craiova.

BĂRBUȚ
04’ Alexandru OLTEANU
Stephane ACKA
Ante PULJIĆ 27’
0 - 1 28’ penalty Alexandru CICÂLDĂU
34’ Marius CONSTANTIN
Bogdan VĂTĂJELU
37’ Alexandru CICÂLDĂU