Localitatea Craiova
Arbitru Marian Barbu (Făgăraș)
Arbitri asistenţi Ovidiu Artene (Vaslui), Daniel Hulubei (Vaslui)
Arbitru observator Corneliu Fecioru (București)

Meciul din data 23.10.2020 dintre echipele CS Universitatea Craiova si se disputa in localitatea Craiova pe stadionul Ion Oblemenco. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marian Barbu (Făgăraș) impreuna cu arbitrii asistenti Ovidiu Artene (Vaslui), Daniel Hulubei (Vaslui).

CS Universitatea Craiova: Mihai Alexandru BĂLAȘA, Stephane ACKA, Ștefan BAIARAM, Ovidiu Alexandru BIC, Nicuşor Silviu BANCU, Ivan MAMUT, Andrei Virgil IVAN, Alexandru CICÂLDĂU, Mirko PIGLIACELLI, Dan Nicolae NISTOR si rezervele: .

: Octavian Gabriel VÂLCEANU, Juan Bautista CASCINI, Andrei Ioan CORDEA, Raul Andrei RUSESCU, Petrișor Ionuț PETRESCU, Georgi Velikov PASHOV, David Cristian MORAR, Florin GARDOȘ, Mladen JUTRIĆ, Mihai DOBRESCU, Eugeniu CEBOTARU si rezervele: .

In minutul 15, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Ionuț MITRAN
In minutul 17, schimbare, iese mijlocaș stânga David Cristian MORAR si intra Tsvetelin CHUNCHUKOV
In minutul 18, schimbare, iese Ionuț MITRAN si intra Bogdan Ilie VĂTĂJELU
GOOOL! Gol marcat pentru de Juan Bautista CASCINI (mijlocaș defensiv). In minutul 57 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si , deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 60, schimbare, iese atacant Ivan MAMUT si intra Alexandru TUDORIE
In minutul 60, schimbare, iese extremă stânga Andrei Virgil IVAN si intra Reagy Baah OFOSU
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș central Ovidiu Alexandru BIC si intra Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ
In minutul 80, schimbare, iese atacant Raul Andrei RUSESCU si intra DUMITRIU
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Petrișor Ionuț PETRESCU
In minutul 89, schimbare, iese mijlocaș central Petrișor Ionuț PETRESCU si intra Florin Vasile ACHIM
In minutul 89, schimbare, iese fundaș central Florin GARDOȘ si intra Amir BILALI
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Octavian Gabriel VÂLCEANU

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa .

Ionuț MITRAN 15’
17’ David Cristian MORAR
Tsvetelin CHUNCHUKOV
Ionuț MITRAN
Bogdan VĂTĂJELU
18’
0 - 1 57’ Juan CASCINI
Ivan MAMUT
Alexandru TUDORIE
60’
Andrei IVAN
Reagy OFOSU
60’
Ovidiu BIC
Mihai CĂPĂȚÂNĂ
60’
80’ Raul RUSESCU
Lucian DUMITRIU
89’ Petrișor PETRESCU
Florin ACHIM
89’ Florin GARDOȘ
Amir BILALI
90’ Octavian VÂLCEANU