Localitatea Arad
Arbitru Iulian Dima (București)
Arbitri asistenţi Alexandru Cerei (Cluj), Gero Szabo (Cluj)
Arbitru observator Iosif Olah (Sf Gheorghe)

Meciul din data 24.10.2020 dintre echipele FCM UTA Arad si Chindia Târgoviște se disputa in localitatea Arad pe stadionul Francisc Neumann. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Dima (București) impreuna cu arbitrii asistenti Alexandru Cerei (Cluj), Gero Szabo (Cluj).

FCM UTA Arad: Alexandru Cristian ALBU, Alexandru Constantin BENGA, Sorin BUŞTEA, Florin IACOB, Damian Daniel ISAC, Vlad Călin MORAR, Neluț Stelian ROȘU, Simon RRUMBULLAKU, Ciprian RUS, Denis RUSU, Dragoș Sebastian TESCAN si rezervele: .

Chindia Târgoviște: Daniel POPA, Marian Mihai AIOANI, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO, Vadim RAȚĂ, Andrei Ovidiu PIȚIAN, Adrian IONIȚĂ, Cristian Daniel NEGUȚ, Valmir BERISHA, Fomba BOURAMA, Cornel DINU II, Daniel Constantin FLOREA si rezervele: .

In minutul 13, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Damian Daniel ISAC
In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO
In minutul 36, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Alexandru Cristian ALBU
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Daniel Constantin FLOREA
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Dragoș Sebastian TESCAN si intra Octavian URSU
GOOOL! Gol marcat pentru FCM UTA Arad de Denis RUSU (mijlocaș stânga). In minutul 52 al partidei dintre FCM UTA Arad si Chindia Târgoviște, FCM UTA Arad deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Vlad Călin MORAR
In minutul 65, schimbare, iese mijlocaș central Valmir BERISHA si intra Mihai Alexandru NEICUȚESCU
In minutul 65, schimbare, iese fundaș stânga Adrian IONIȚĂ si intra Marius Mădălin MARTAC
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Sorin BUŞTEA
In minutul 76, schimbare, iese atacant Vlad Călin MORAR si intra Alexandru Octavian IONIȚĂ
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei FCM UTA Arad, Alexandru Constantin BENGA
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cristian Daniel NEGUȚ si intra Tomás DÍAZ
In minutul 89, schimbare, iese mijlocaș stânga Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO si intra Cristian Georgian CHERCHEZ
In minutul 90, schimbare, iese atacant Ciprian RUS si intra Valentin BUHĂCIANU
In minutul 90+2, schimbare, iese mijlocaș central Damian Daniel ISAC si intra ERICO Constantino da Silva

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa FCM UTA Arad.