Localitatea Voluntari
Arbitru Lucian Rusandu (Sf Gheorghe)
Arbitri asistenţi Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Bogdan Gheorghe (București)
Arbitru observator Nicolae Marodin (București)

Meciul din data 25.10.2020 dintre echipele FC Voluntari si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Lucian Rusandu (Sf Gheorghe) impreuna cu arbitrii asistenti Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Bogdan Gheorghe (București).

FC Voluntari: Igor ARMAŞ, Jefté BETANCOR Sánchez, Ionuț BALAUR, Claudiu BORȚONEANU, Cristian Ionuț COSTIN, Pablo DE LUCAS Torres, ERIC de Oliveira Pereira, Ion GHEORGHE, Milan KOCIĆ, Adrian POPA, Victor Teodor RÂMNICEANU si rezervele: .

CFR 1907 Cluj: Michaël PEREIRA, Jakub VOJTUŠ, Cătălin Mihai ITU, Cristian Marian MANEA, Ciprian Ioan DEAC, Denis CIOBOTARIU, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Mike CESTOR Botuli, Alexandru Mihăiță CHIPCIU, Luis AURELIO, Andrei Andonie BURCĂ si rezervele: .

In minutul 33, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mike CESTOR Botuli
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Igor ARMAŞ
In minutul 61, schimbare, iese extremă stânga ERIC de Oliveira Pereira si intra MARCELO André Veiga LOPES
In minutul 64, schimbare, iese fundaș stânga Mike CESTOR Botuli si intra Mateo SUŠIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Cătălin Mihai ITU (mijlocaș stânga). In minutul 72 al partidei dintre FC Voluntari si CFR 1907 Cluj, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Luis AURELIO
In minutul 78, schimbare, iese atacant Jefté BETANCOR Sánchez si intra Ricardo José Veiga Varzim Miranda RICARDINHO
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș dreapta Claudiu BORȚONEANU si intra Alexandru STOICA
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș stânga Cătălin Mihai ITU si intra Damjan ĐOKOVIĆ
In minutul 80, schimbare, iese extremă stânga Michaël PEREIRA si intra Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
In minutul 85, schimbare, iese atacant Jakub VOJTUŠ si intra Mario Junior RONDÓN Fernández
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ciprian Ioan DEAC si intra William SOARES da Silva
In minutul 86, schimbare, iese extremă dreapta Adrian POPA si intra John ANDERSON Souza Fonseca
In minutul 86, schimbare, iese fundaș dreapta Cristian Ionuț COSTIN si intra Vasile Fernando MIHAI
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, John ANDERSON Souza Fonseca
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Pablo DE LUCAS Torres

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.