Localitatea Cluj
Arbitru George Cătălin Găman (Craiova)
Arbitri asistenţi Mircea Orbuleț (Bucrești) Ferencz Tunyogi (Zalău)
Arbitru observator Cornel Sorescu (Pitești)

Meciul din data 01.11.2020 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Gaz metan Mediaș se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Cătălin Găman (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Orbuleț (Bucrești) Ferencz Tunyogi (Zalău).

CFR 1907 Cluj: Luis AURELIO, Denis CIOBOTARIU, Ciprian Ioan DEAC, Gabriel DEBELJUH, Cătălin Mihai ITU, Iasmin LATOVLEVICI, Cristian Marian MANEA, Michaël PEREIRA, Grzegorz SANDOMIERSKI, Mateo SUŠIĆ, Damjan ĐOKOVIĆ si rezervele: .

Gaz metan Mediaș: Ionuț Justinian LARIE, ZE MANUEL, Bryan ALCEUS, Mihai VELISAR, Roberto ROMEO, Jefferson YURI de Sousa MATIAS, FRANCISCO Santos da Silva JÚNIOR, Octavian Ronaldo DEACONU, Sergiu Robert CIOCAN, Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso, Alexandru BUZBUCHI si rezervele: .

In minutul 12, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Sergiu Robert CIOCAN
In minutul 14, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Cristian Marian MANEA
In minutul 15, schimbare, iese mijlocaș dreapta Sergiu Robert CIOCAN si intra Ricardo VALENTE
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Octavian Ronaldo DEACONU (mijlocaș central). In minutul 27 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Gaz metan Mediaș, Gaz metan Mediaș deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, ZE MANUEL
In minutul 46, schimbare, iese fundaș stânga Mateo SUŠIĆ si intra Andrei Andonie BURCĂ
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Cătălin Mihai ITU si intra Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
In minutul 5, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Cătălin Mihai ITU
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso (atacant). In minutul 60 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Gaz metan Mediaș, scorul devine 0 - 2.
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș dreapta Damjan ĐOKOVIĆ si intra Mario Junior RONDÓN Fernández
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș defensiv FRANCISCO Santos da Silva JÚNIOR si intra Yves Simon PAMBOU Loembet
In minutul 66, schimbare, iese atacant Gabriel DEBELJUH si intra Valentin Ionuţ COSTACHE
In minutul 74, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Iasmin LATOVLEVICI
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș stânga ZE MANUEL si intra Ovidiu HORŞIA
In minutul 75, schimbare, iese fundaș dreapta Roberto ROMEO si intra Răzvan Alin TRIF
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Bryan ALCEUS
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Alexandru BUZBUCHI
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Denis CIOBOTARIU (fundaș central). In minutul 90+2 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Gaz metan Mediaș, scorul devine 1 - 2.
In minutul 90+5, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mario Junior RONDÓN Fernández
In minutul 90+5, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Ionuț Justinian LARIE

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa Gaz metan Mediaș.

DUMITRU
12’ Sergiu CIOCAN
Cristian MANEA 14’
15’ Sergiu CIOCAN
Ricardo VALENTE
0 - 1 27’ Ronaldo DEACONU
45’ ZE MANUEL
Mateo SUŠIĆ
Andrei BURCĂ
46’
Cătălin ITU
Adrian ALEXANDRU-PĂUN
46’
Cătălin ITU 5’
0 - 2 60’ Nicolao DUMITRU
Damjan ĐOKOVIĆ
Mario RONDÓN
60’
64’ FRANCISCO JÚNIOR
Yves PAMBOU
Gabriel DEBELJUH
Valentin COSTACHE
66’
Iasmin LATOVLEVICI 74’
75’ ZE MANUEL
Ovidiu HORŞIA
75’ Roberto ROMEO
Răzvan Alin TRIF
87’ Bryan ALCEUS
88’ Alexandru BUZBUCHI
1 - 2 Denis CIOBOTARIU 90+2’