Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - FC Hermannstadt - 07.11.2020 English version
Data disputării 07.11.2020 - 17:00
Localitatea Sfântu Gheorghe
Arbitri asistenţi Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Ferencz Tunyogi (Zalău)

Meciul din data 07.11.2020 dintre echipele Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si FC Hermannstadt se disputa in localitatea Sfântu Gheorghe pe stadionul Municipal. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Ferencz Tunyogi (Zalău).

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Claudiu Adrian Mihai PETRILA, Adnan AGANOVIĆ, Rachid Ahmed BOUHENNA, Radoslav Bonchev DIMITROV, Jesus FERNANDES, István Sándor FÜLÖP, Boubacar FOFANA, Vlad Nicolae MITREA, Bogdan Alexandru MITREA, Pavol ŠAFRANKO, Florin Bogdan ŞTEFAN si rezervele: .

FC Hermannstadt: Alexandru VODĂ, Ionuț STOICA, Adrian Manuel SCARLATACHE, Raul Marian OPRUȚ, Sony MUSTIVAR, David MAYORAL, CRISTIANO Pereira Figueiredo, Răzvan Ionuţ DÂLBEA, Bright Christopher ADDAE, Joálisson SANTOS Oliveira, Fábio FORTES Moreira si rezervele: .

In minutul 09, schimbare, iese extremă stânga Vlad Nicolae MITREA si intra Anass ACHAHBAR
In minutul 25, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Radoslav Bonchev DIMITROV
In minutul 46, schimbare, iese Bryan NOUVIER si intra Adnan AGANOVIĆ
In minutul 47, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Anass ACHAHBAR
In minutul 47, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Fábio FORTES Moreira
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Ionuț STOICA
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Claudiu Adrian Mihai PETRILA (extremă dreapta). In minutul 58 al partidei dintre Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si FC Hermannstadt, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de David MAYORAL (mijlocaș central). In minutul 61 al partidei dintre Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si FC Hermannstadt, FC Hermannstadt reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 66, schimbare, iese extremă dreapta Claudiu Adrian Mihai PETRILA si intra Marius ȘTEFĂNESCU
In minutul 69, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Boubacar FOFANA
In minutul 74, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Marius ȘTEFĂNESCU
In minutul 75, schimbare, iese Lóránd Levente FÜLÖP si intra Pavol ŠAFRANKO
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș central Boubacar FOFANA si intra Gabriel Cristian VAŞVARI
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Bogdan Alexandru MITREA
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Andrei SÂNTEAN
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, David MAYORAL