3 - 0

Dinamo Bucharest - FC Voluntari - 20.11.2020 English version
Data disputării 20.11.2020 - 20:30
Arbitru Ovidiu Hațegan (Arad)
Arbitri asistenţi Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava) Radu Adrian Ghinguleac (București)

Meciul din data 20.11.2020 dintre echipele Dinamo București si FC Voluntari se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ovidiu Hațegan (Arad) impreuna cu arbitrii asistenti Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava) Radu Adrian Ghinguleac (București).

Dinamo București: Janusz GOL, Paul Viorel ANTON, Juan del Carmen CÁMARA Mesa, Marco EHMANN, Diego FABBRINI, ISMA LOPEZ, Tomás MEJÍAS Osorio, Cătălin MĂGUREANU, Adam NEMEC, Deian Cristian SORESCU, Ante PULJIĆ si rezervele: .

FC Voluntari: Alexandru Nicolae VLAD, Sebastian MAILAT, MARCELO André Veiga LOPES, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Ion GHEORGHE, Cosmin Florin ACHIM, Ionuț BALAUR, Jefté BETANCOR Sánchez, Claudiu BORȚONEANU, Pablo DE LUCAS Torres si rezervele: .

In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Pablo DE LUCAS Torres
In minutul 45+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Juan del Carmen CÁMARA Mesa
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Paul Viorel ANTON (mijlocaș central). In minutul 60 al partidei dintre Dinamo București si FC Voluntari, Dinamo București deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Marco EHMANN

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Dinamo București.