Arbitri asistenţi Mihai Artene (Vaslui), Mircea Grigoriu (București)
Arbitru observator Dan Petrescu (București)
Observator Ion Craiu (București)
Spectatori 10.722

Meciul din data 14.02.2014 dintre echipele Fotbal Club FCSB si Concordia Chiajna se disputa in localitatea București pe stadionul Steaua. in fata a 10.722 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Cristian Balaj (Baia-Mare) impreuna cu arbitrii asistenti Mihai Artene (Vaslui), Mircea Grigoriu (București).

Fotbal Club FCSB: Ciprian Anton TĂTĂRUȘANU, Fernando Lopes dos Santos VARELA, Łukasz SZUKAŁA, Nicolae Claudiu STANCIU, Alexandru Mihăiță CHIPCIU, Florin GARDOȘ, Cristian TĂNASE, Doru Mihai PINTILII, Adrian POPA, Paul Ovidiu PÂRVULESCU si rezervele: .

Concordia Chiajna: Carlos WELLINGTON da Silva, Cătălin Mihai SAVIN, Neluț Stelian ROȘU, Emmanouil PAPASTERIANOS, Victor Teodor RÂMNICEANU, Cristian Costel MELINTE, Mihai Daniel LECA, Valentin Iulian CREȚU, Valentin COȘEREANU, Narcisse Kiswensia BAMBARA si rezervele: .

In minutul 05, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Neluț Stelian ROȘU
GOOOL! Gol marcat pentru de Fernando Lopes dos Santos VARELA (). In minutul 09 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Concordia Chiajna, reuseste egalarea, scorul devine 0 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru de Alexandru Mihăiță CHIPCIU (). In minutul 32 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Concordia Chiajna, reuseste egalarea, scorul devine 0 - 0.
In minutul 37, schimbare, iese Narcisse Kiswensia BAMBARA si intra Florin Flavius PURECE
In minutul 54, schimbare, iese Adrian POPA si intra Claudiu Andrei KESERÜ
In minutul 60, schimbare, iese Valentin COȘEREANU si intra ORLANDO da Costa
In minutul 60, schimbare, iese Carlos WELLINGTON da Silva si intra Daniel Constantin FLOREA
In minutul 75, schimbare, iese Doru Mihai PINTILII si intra Mihai Cosmin RĂDUȚ
In minutul 82, schimbare, iese si intra Federico PIOVACCARI

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 0 - 0.

0 - 0 Alexandru CHIPCIU
37’ Narcisse BAMBARA
Florin PURECE
Adrian POPA
Claudiu KESERÜ
54’
60’ Valentin COȘEREANU
Da Costa ORLANDO
60’ Carlos WELLINGTON