Fotbal Club FCSB - Petrolul Ploiesti - 01.12.2013 English version
Data disputării 01.12.2013 - 21:00
Stadion stadion
Localitatea Urziceni

Meciul din data 01.12.2013 dintre echipele Fotbal Club FCSB si Petrolul Ploiești se disputa in localitatea Urziceni pe stadionul stadion.

Fotbal Club FCSB: Fernando Lopes dos Santos VARELA, Iasmin LATOVLEVICI, Adrian POPA, Alexandru BOURCEANU, Alexandru Mihăiță CHIPCIU, Andrei PREPELIȚĂ, Łukasz SZUKAŁA, Ciprian Anton TĂTĂRUȘANU, Cristian TĂNASE, Gabriel Cristian IANCU, Stefan NIKOLIĆ si rezervele: .

Petrolul Ploiești: Peterson dos Santos PEÇANHA, Abel Issa CAMARÁ, Alexandru Constantin BENGA, FILIPE Andrade TEIXEIRA, GERALDO Washington Regufe Alves, GUILHERME Haubert Sityá, Jean-Sony ALCÉNAT, Juan Ángel ALBÍN Leites, Njongo Lobe PRISO Doding , Ovidiu Ștefan HOBAN, Pablo DE LUCAS Torres si rezervele: .

In minutul 23, schimbare, iese Nicolae Claudiu STANCIU si intra Paul Ovidiu PÂRVULESCU
In minutul 34, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Alexandru BOURCEANU
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei Petrolul Ploiești, Jean-Sony ALCÉNAT
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Andrei PREPELIȚĂ (). In minutul 45+3 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Petrolul Ploiești, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Petrolul Ploiești, FILIPE Andrade TEIXEIRA
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Andrei PREPELIȚĂ
In minutul 66, schimbare, iese Alexandru Constantin BENGA si intra Njongo Lobe PRISO Doding
GOOOL! Gol marcat pentru Petrolul Ploiești de Alexandru Constantin BENGA (). In minutul 78 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Petrolul Ploiești, Petrolul Ploiești reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Adrian POPA