Viitorul Constanța vs CFR 1907 Cluj

1 - 1

Viitorul Constanța - CFR 1907 Cluj - 28.02.2014 English version
Data disputării 28.02.2014 - 19:00

Meciul din data 28.02.2014 dintre echipele Viitorul Constanța si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia.

Viitorul Constanța: Cristian GAVRA, Alexandru LAZĂR, Bogdan Alexandru MITREA, Alexandru Ionuț MITRIŢĂ, Ionuț Adrian PUȚANU, Alin Dorinel TOȘCA, Ionuț Justinian LARIE, Cristian Alexandru DAMINUȚĂ, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, Romario Sandu BENZAR, Alexandru BUZBUCHI si rezervele: Bogdan Ionuț ŢÂRU, Florin Lucian TĂNASE, Ionuț Eugen NĂSTĂSIE, Nicolae Constantin DICĂ, Alin Ionuț CÂRSTOCEA, Dragoș BALAURU, Mircea Ionuț AXENTE.

CFR 1907 Cluj: Damjan ĐOKOVIĆ, Ionuț Alin RADA, Felice PICCOLO, Rui PEDRO Couto Ramalho, Derick Chuka OGBU, Sergiu Dorin NEGRUȚ, Mário Jorge Quintas FELGUEIRAS, Ciprian Ioan DEAC, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Robert Emanuel MAAH si rezervele: Paul Ștefan BATIN, Javier VELAYOS Rodríguez, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Denilson Martinho GABIONETTA, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Giorgi CHANTURIA, Remo AMADIO.

In minutul 18, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Ionuț Justinian LARIE
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Ciprian Ioan DEAC si intra Denilson Martinho GABIONETTA
In minutul 63, schimbare, iese atacant Sergiu Dorin NEGRUȚ si intra Paul Ștefan BATIN
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Denilson Martinho GABIONETTA
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Ionuț Justinian LARIE (fundaș central). In minutul 72 al partidei dintre Viitorul Constanța si CFR 1907 Cluj, Viitorul Constanța deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alexandru Ionuț MITRIŢĂ si intra Mircea Ionuț AXENTE
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș stânga Alexandru Mihail BĂLUŢĂ si intra Bogdan Ionuț ŢÂRU
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș dreapta Robert Emanuel MAAH si intra Giorgi CHANTURIA
In minutul 8, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Derick Chuka OGBU
In minutul 81, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Romario Sandu BENZAR
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Cristian Alexandru DAMINUȚĂ
In minutul 85, schimbare, iese atacant Cristian GAVRA si intra Nicolae Constantin DICĂ
In minutul 90+4, jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Denilson Martinho GABIONETTA a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. CFR 1907 Cluj ramane din minutul 90+4 in 10 jucatori.

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Viitorul Constanța.

Ionuț LARIE 18’
46’ Ciprian DEAC
Denilson GABIONETTA
63’ Sergiu NEGRUȚ
Paul BATIN
64’ Denilson GABIONETTA
1 - 0 Ionuț LARIE 72’
Alexandru MITRIȚĂ
Mircea AXENTE
75’
Alexandru BĂLUȚĂ
Bogdan ŢÂRU
75’
76’ Robert MAAH
Giorgi CHANTURIA
8’ Derick OGBU
BENZAR Romario 81’
Cristian DAMINUȚĂ 84’
Cristian GAVRA
Nicolae DICĂ
85’
90+4’ Denilson GABIONETTA