Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Liga 2 - Sezonul 2019-2020

Etapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


Romania Liga 2 - Standings  2019-2020/ Romania Liga 2 - Standings 2019-2020/

Clasament si etape din Liga 2

  Clasament: General Acasa Deplasare Retur   Ultima actualizare
09 Martie 2020
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 UTA Arad 23 15 5 3 49-13 36 50
2 CS Mioveni 23 10 9 4 36-22 14 39
3 Turris Oltul Turnu-Măgurele 22 11 6 5 36-25 11 39
4 FC Argeș Pitești 23 10 8 5 34-25 9 38
5 Petrolul Ploiești 23 10 8 5 23-20 3 38
6 Rapid București 23 10 7 6 32-20 12 37
7 Metaloglobus București 23 10 7 6 28-20 8 37
8 Dunărea Călărași 24 9 7 8 32-30 2 34
9 Gloria Buzău 23 9 6 8 35-27 8 33
10 SSC Farul Constanţa 23 9 6 8 27-20 7 33
11 Viitorul Târgu-Jiu 22 9 6 7 32-27 5 33
12 ASU Poli Timişoara 22 8 8 6 20-12 8 32
13 Ripensia Timișoara 23 6 10 7 28-34 -6 28
14 Universitatea Cluj 23 5 11 7 28-26 2 26
15 CSM Reșița 22 6 6 10 30-35 -5 24
16 Concordia Chiajna 22 6 6 10 20-30 -10 24
17 AFK Csíkszereda 23 6 6 11 17-32 -15 24
18 Sportul Snagov 24 2 3 19 18-64 -46 9
19 Pandurii Târgu-Jiu 23 1 5 17 10-53 -43 8
20 Daco-Getica București 0 0 0 0 0-0 0 0
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 2 Etapa 1
02.08.2019 CSM Reșița
2 - 0
  Universitatea Cluj Comparatie
03.08.2019 Concordia Chiajna
-
Daco-Getica București Comparatie
03.08.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
2 - 0
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
03.08.2019 Viitorul Târgu-Jiu
2 - 1
  Sportul Snagov Comparatie
03.08.2019 UTA Arad
3 - 0
  Dunărea Călărași Comparatie
03.08.2019 ASU Poli Timişoara
0 - 1
  CS Mioveni Comparatie
03.08.2019 Rapid București
0 - 0
  SSC Farul Constanţa Comparatie
04.08.2019 Gloria Buzău
1 - 0
  AFK Csíkszereda Comparatie
04.08.2019 Metaloglobus București
1 - 2
  Petrolul Ploiești Comparatie
06.08.2019 FC Argeș Pitești
1 - 2
  Ripensia Timișoara Comparatie

Liga 2 Etapa 2
10.08.2019 Daco-Getica București
-
Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
10.08.2019 CS Mioveni
1 - 1
  CSM Reșița Comparatie
10.08.2019 SSC Farul Constanţa
1 - 0
  Dunărea Călărași Comparatie
10.08.2019 AFK Csíkszereda
3 - 0
  Metaloglobus București Comparatie
10.08.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 - 3
  ASU Poli Timişoara Comparatie
10.08.2019 Ripensia Timișoara
1 - 2
  Gloria Buzău Comparatie
10.08.2019 Rapid București
3 - 1
  Concordia Chiajna Comparatie
11.08.2019 Sportul Snagov
0 - 3
  FC Argeș Pitești Comparatie
11.08.2019 Universitatea Cluj
3 - 0
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
12.08.2019 Petrolul Ploiești
0 - 3
  UTA Arad Comparatie

Liga 2 Etapa 3
17.08.2019 ASU Poli Timişoara
-
Daco-Getica București Comparatie
17.08.2019 Metaloglobus București
3 - 0
  Ripensia Timișoara Comparatie
17.08.2019 CSM Reșița
3 - 1
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
17.08.2019 Gloria Buzău
7 - 0
  Sportul Snagov Comparatie
17.08.2019 UTA Arad
3 - 0
  AFK Csíkszereda Comparatie
17.08.2019 Viitorul Târgu-Jiu
0 - 1
  CS Mioveni Comparatie
17.08.2019 FC Argeș Pitești
1 - 0
  Universitatea Cluj Comparatie
18.08.2019 Concordia Chiajna
2 - 1
  SSC Farul Constanţa Comparatie
18.08.2019 Dunărea Călărași
1 - 3
  Petrolul Ploiești Comparatie
20.08.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
3 - 1
  Rapid București Comparatie

Liga 2 Etapa 4
24.08.2019 Daco-Getica București
-
CSM Reșița Comparatie
24.08.2019 Concordia Chiajna
0 - 3
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
24.08.2019 AFK Csíkszereda
1 - 1
  Dunărea Călărași Comparatie
24.08.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 - 0
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
24.08.2019 Ripensia Timișoara
2 - 1
  UTA Arad Comparatie
24.08.2019 Sportul Snagov
0 - 3
  Metaloglobus București Comparatie
24.08.2019 Rapid București
1 - 0
  ASU Poli Timişoara Comparatie
25.08.2019 Universitatea Cluj
0 - 2
  Gloria Buzău Comparatie
26.08.2019 SSC Farul Constanţa
0 - 0
  Petrolul Ploiești Comparatie
27.08.2019 CS Mioveni
2 - 0
  FC Argeș Pitești Comparatie

Liga 2 Etapa 5
31.08.2019 Dunărea Călărași
1 - 1
  Ripensia Timișoara Comparatie
31.08.2019 ASU Poli Timişoara
0 - 0
  Concordia Chiajna Comparatie
31.08.2019 Gloria Buzău
0 - 2
  CS Mioveni Comparatie
31.08.2019 UTA Arad
4 - 0
  Sportul Snagov Comparatie
31.08.2019 Metaloglobus București
2 - 0
  Universitatea Cluj Comparatie
01.09.2019 Viitorul Târgu-Jiu
-
Daco-Getica București Comparatie
01.09.2019 CSM Reșița
1 - 2
  Rapid București Comparatie
01.09.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
2 - 0
  SSC Farul Constanţa Comparatie
02.09.2019 FC Argeș Pitești
2 - 1
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
05.11.2019 Petrolul Ploiești
1 - 0
  AFK Csíkszereda Comparatie

Liga 2 Etapa 6
06.09.2019 CS Mioveni
2 - 2
  Metaloglobus București Comparatie
07.09.2019 Daco-Getica București
-
FC Argeș Pitești Comparatie
07.09.2019 Concordia Chiajna
2 - 1
  CSM Reșița Comparatie
07.09.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 - 0
  Gloria Buzău Comparatie
07.09.2019 Sportul Snagov
0 - 2
  Dunărea Călărași Comparatie
07.09.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
2 - 0
  ASU Poli Timişoara Comparatie
07.09.2019 Rapid București
1 - 2
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
07.09.2019 Ripensia Timișoara
0 - 1
  Petrolul Ploiești Comparatie
08.09.2019 SSC Farul Constanţa
2 - 0
  AFK Csíkszereda Comparatie
06.11.2019 Universitatea Cluj
1 - 1
  UTA Arad Comparatie

Liga 2 Etapa 7
14.09.2019 Gloria Buzău
-
Daco-Getica București Comparatie
14.09.2019 Metaloglobus București
0 - 1
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
14.09.2019 CSM Reșița
1 - 1
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
14.09.2019 AFK Csíkszereda
2 - 2
  Ripensia Timișoara Comparatie
14.09.2019 Viitorul Târgu-Jiu
0 - 0
  Concordia Chiajna Comparatie
14.09.2019 Dunărea Călărași
0 - 3
Universitatea Cluj Comparatie
14.09.2019 ASU Poli Timişoara
0 - 0
  SSC Farul Constanţa Comparatie
15.09.2019 UTA Arad
1 - 1
  CS Mioveni Comparatie
15.09.2019 FC Argeș Pitești
0 - 2
  Rapid București Comparatie
16.09.2019 Petrolul Ploiești
1 - 1
  Sportul Snagov Comparatie

Liga 2 Etapa 8
20.09.2019 Universitatea Cluj
4 - 0
  Petrolul Ploiești Comparatie
21.09.2019 Daco-Getica București
-
Metaloglobus București Comparatie
21.09.2019 CS Mioveni
1 - 1
  Dunărea Călărași Comparatie
21.09.2019 Pandurii Târgu-Jiu
2 - 5
  UTA Arad Comparatie
21.09.2019 Sportul Snagov
0 - 1
  AFK Csíkszereda Comparatie
21.09.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
2 - 0
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
21.09.2019 Concordia Chiajna
1 - 1
  FC Argeș Pitești Comparatie
21.09.2019 ASU Poli Timişoara
0 - 0
  CSM Reșița Comparatie
22.09.2019 Rapid București
3 - 2
  Gloria Buzău Comparatie
23.09.2019 SSC Farul Constanţa
1 - 0
  Ripensia Timișoara Comparatie

Liga 2 Etapa 9
27.09.2019 AFK Csíkszereda
1 - 0
  Universitatea Cluj Comparatie
28.09.2019 UTA Arad
-
Daco-Getica București Comparatie
28.09.2019 Dunărea Călărași
4 - 0
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
28.09.2019 CSM Reșița
2 - 1
  SSC Farul Constanţa Comparatie
28.09.2019 Gloria Buzău
2 - 1
  Concordia Chiajna Comparatie
28.09.2019 Viitorul Târgu-Jiu
1 - 4
  ASU Poli Timişoara Comparatie
28.09.2019 FC Argeș Pitești
3 - 2
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
29.09.2019 Ripensia Timișoara
3 - 1
  Sportul Snagov Comparatie
29.09.2019 Metaloglobus București
0 - 0
  Rapid București Comparatie
01.10.2019 Petrolul Ploiești
0 - 0
  CS Mioveni Comparatie

Liga 2 Etapa 10
05.10.2019 Daco-Getica București
-
Dunărea Călărași Comparatie
05.10.2019 Concordia Chiajna
1 - 1
  Metaloglobus București Comparatie
05.10.2019 CS Mioveni
3 - 0
  AFK Csíkszereda Comparatie
05.10.2019 SSC Farul Constanţa
1 - 0
  Sportul Snagov Comparatie
05.10.2019 CSM Reșița
1 - 7
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
05.10.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 - 1
  Petrolul Ploiești Comparatie
05.10.2019 ASU Poli Timişoara
3 - 0
  FC Argeș Pitești Comparatie
06.10.2019 Universitatea Cluj
1 - 1
  Ripensia Timișoara Comparatie
08.10.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
2 - 1
  Gloria Buzău Comparatie
20.11.2019 Rapid București
2 - 0
  UTA Arad Comparatie

Liga 2 Etapa 11
12.10.2019 Ripensia Timișoara
0 - 5
  CS Mioveni Comparatie
12.10.2019 Viitorul Târgu-Jiu
2 - 1
  SSC Farul Constanţa Comparatie
12.10.2019 Metaloglobus București
1 - 0
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
13.10.2019 Petrolul Ploiești
-
Daco-Getica București Comparatie
13.10.2019 Sportul Snagov
1 - 1
  Universitatea Cluj Comparatie
13.10.2019 AFK Csíkszereda
2 - 2
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
05.11.2019 Gloria Buzău
0 - 1
  ASU Poli Timişoara Comparatie
06.11.2019 FC Argeș Pitești
3 - 2
  CSM Reșița Comparatie
26.11.2019 UTA Arad
1 - 0
  Concordia Chiajna Comparatie
27.11.2019 Dunărea Călărași
0 - 0
  Rapid București Comparatie

Liga 2 Etapa 12
16.10.2019 Daco-Getica București
-
AFK Csíkszereda Comparatie
16.10.2019 Concordia Chiajna
1 - 0
  Dunărea Călărași Comparatie
16.10.2019 CS Mioveni
2 - 1
  Sportul Snagov Comparatie
16.10.2019 SSC Farul Constanţa
3 - 2
  Universitatea Cluj Comparatie
16.10.2019 CSM Reșița
2 - 1
  Gloria Buzău Comparatie
16.10.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 - 0
  Ripensia Timișoara Comparatie
16.10.2019 ASU Poli Timişoara
1 - 1
  Metaloglobus București Comparatie
16.10.2019 Viitorul Târgu-Jiu
2 - 1
  FC Argeș Pitești Comparatie
16.10.2019 Rapid București
1 - 0
  Petrolul Ploiești Comparatie
16.10.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
1 - 1
  UTA Arad Comparatie

Liga 2 Etapa 13
19.10.2019 Dunărea Călărași
3 - 2
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
19.10.2019 Metaloglobus București
1 - 0
  CSM Reșița Comparatie
19.10.2019 Gloria Buzău
0 - 0
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
19.10.2019 Sportul Snagov
3 - 2
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
19.10.2019 Petrolul Ploiești
3 - 0
  Concordia Chiajna Comparatie
19.10.2019 AFK Csíkszereda
1 - 0
  Rapid București Comparatie
20.10.2019 Ripensia Timișoara
-
Daco-Getica București Comparatie
20.10.2019 UTA Arad
1 - 0
  ASU Poli Timişoara Comparatie
20.10.2019 Universitatea Cluj
2 - 2
  CS Mioveni Comparatie
21.10.2019 FC Argeș Pitești
2 - 2
  SSC Farul Constanţa Comparatie

Liga 2 Etapa 14
25.10.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 - 1
  Universitatea Cluj Comparatie
26.10.2019 Daco-Getica București
-
Sportul Snagov Comparatie
26.10.2019 Concordia Chiajna
1 - 0
  AFK Csíkszereda Comparatie
26.10.2019 SSC Farul Constanţa
2 - 0
  CS Mioveni Comparatie
26.10.2019 ASU Poli Timişoara
1 - 1
  Dunărea Călărași Comparatie
26.10.2019 Viitorul Târgu-Jiu
1 - 0
  Metaloglobus București Comparatie
26.10.2019 Rapid București
0 - 0
  Ripensia Timișoara Comparatie
27.10.2019 CSM Reșița
2 - 3
  UTA Arad Comparatie
28.10.2019 FC Argeș Pitești
3 - 1
  Gloria Buzău Comparatie
20.11.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
1 - 1
  Petrolul Ploiești Comparatie

Liga 2 Etapa 15
01.11.2019 Universitatea Cluj
-
Daco-Getica București Comparatie
01.11.2019 AFK Csíkszereda
1 - 0
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
02.11.2019 CS Mioveni
4 - 0
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
02.11.2019 Dunărea Călărași
2 - 1
  CSM Reșița Comparatie
02.11.2019 Metaloglobus București
0 - 0
  FC Argeș Pitești Comparatie
02.11.2019 Ripensia Timișoara
2 - 1
  Concordia Chiajna Comparatie
02.11.2019 Gloria Buzău
2 - 0
  SSC Farul Constanţa Comparatie
02.11.2019 Petrolul Ploiești
1 - 0
  ASU Poli Timişoara Comparatie
03.11.2019 Sportul Snagov
3 - 2
  Rapid București Comparatie
03.11.2019 UTA Arad
2 - 0
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie

Liga 2 Etapa 16
08.11.2019 Daco-Getica București
-
CS Mioveni Comparatie
08.11.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
3 - 3
  Ripensia Timișoara Comparatie
09.11.2019 Concordia Chiajna
2 - 0
  Sportul Snagov Comparatie
09.11.2019 SSC Farul Constanţa
5 - 0
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
09.11.2019 CSM Reșița
1 - 1
  Petrolul Ploiești Comparatie
09.11.2019 Gloria Buzău
1 - 2
  Metaloglobus București Comparatie
09.11.2019 Viitorul Târgu-Jiu
1 - 3
  Dunărea Călărași Comparatie
09.11.2019 ASU Poli Timişoara
1 - 0
  AFK Csíkszereda Comparatie
09.11.2019 FC Argeș Pitești
0 - 0
  UTA Arad Comparatie
10.11.2019 Rapid București
1 - 1
  Universitatea Cluj Comparatie

Liga 2 Etapa 17
12.11.2019 Pandurii Târgu-Jiu
-
Daco-Getica București Comparatie
12.11.2019 Petrolul Ploiești
3 - 1
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
13.11.2019 Dunărea Călărași
1 - 2
  FC Argeș Pitești Comparatie
13.11.2019 Metaloglobus București
1 - 0
  SSC Farul Constanţa Comparatie
13.11.2019 AFK Csíkszereda
1 - 0
  CSM Reșița Comparatie
13.11.2019 Ripensia Timișoara
1 - 1
  ASU Poli Timişoara Comparatie
13.11.2019 Sportul Snagov
2 - 3
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
13.11.2019 UTA Arad
3 - 0
  Gloria Buzău Comparatie
13.11.2019 Universitatea Cluj
2 - 1
  Concordia Chiajna Comparatie
13.11.2019 CS Mioveni
1 - 5
  Rapid București Comparatie

Liga 2 Etapa 18
15.11.2019 SSC Farul Constanţa
-
Daco-Getica București Comparatie
16.11.2019 CSM Reșița
1 - 2
  Ripensia Timișoara Comparatie
16.11.2019 Viitorul Târgu-Jiu
1 - 1
  AFK Csíkszereda Comparatie
16.11.2019 Gloria Buzău
3 - 1
  Dunărea Călărași Comparatie
16.11.2019 Rapid București
4 - 0
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
16.11.2019 ASU Poli Timişoara
2 - 0
  Sportul Snagov Comparatie
17.11.2019 Concordia Chiajna
1 - 1
  CS Mioveni Comparatie
17.11.2019 FC Argeș Pitești
1 - 1
  Petrolul Ploiești Comparatie
17.11.2019 Metaloglobus București
1 - 1
  UTA Arad Comparatie
17.11.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
1 - 1
  Universitatea Cluj Comparatie

Liga 2 Etapa 19
23.11.2019 Daco-Getica București
-
Rapid București Comparatie
23.11.2019 Dunărea Călărași
3 - 1
  Metaloglobus București Comparatie
23.11.2019 AFK Csíkszereda
0 - 0
  FC Argeș Pitești Comparatie
23.11.2019 Ripensia Timișoara
0 - 0
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
23.11.2019 Sportul Snagov
3 - 3
  CSM Reșița Comparatie
23.11.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 - 0
  Concordia Chiajna Comparatie
23.11.2019 Universitatea Cluj
0 - 0
  ASU Poli Timişoara Comparatie
24.11.2019 UTA Arad
1 - 0
  SSC Farul Constanţa Comparatie
25.11.2019 Petrolul Ploiești
0 - 1
  Gloria Buzău Comparatie
26.11.2019 CS Mioveni
5 - 2
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie

Liga 2 Etapa 20
30.11.2019 Daco-Getica București
-
Concordia Chiajna Comparatie
30.11.2019 CS Mioveni
0 - 1
  ASU Poli Timişoara Comparatie
30.11.2019 AFK Csíkszereda
1 - 1
  Gloria Buzău Comparatie
30.11.2019 Ripensia Timișoara
1 - 2
  FC Argeș Pitești Comparatie
30.11.2019 Sportul Snagov
2 - 5
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
30.11.2019 SSC Farul Constanţa
3 - 1
  Rapid București Comparatie
30.11.2019 Universitatea Cluj
1 - 1
  CSM Reșița Comparatie
30.11.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 - 1
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
01.12.2019 Dunărea Călărași
1 - 0
  UTA Arad Comparatie
02.12.2019 Petrolul Ploiești
0 - 0
  Metaloglobus București Comparatie

Liga 2 Etapa 21
06.12.2019 FC Argeș Pitești
3 - 0
  Sportul Snagov Comparatie
07.12.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
-
Daco-Getica București Comparatie
07.12.2019 Metaloglobus București
3 - 0
  AFK Csíkszereda Comparatie
07.12.2019 Gloria Buzău
3 - 3
  Ripensia Timișoara Comparatie
07.12.2019 CSM Reșița
0 - 1
  CS Mioveni Comparatie
07.12.2019 Dunărea Călărași
1 - 1
  SSC Farul Constanţa Comparatie
07.12.2019 ASU Poli Timişoara
1 - 0
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
07.12.2019 Concordia Chiajna
1 - 3
  Rapid București Comparatie
08.12.2019 UTA Arad
3 - 0
  Petrolul Ploiești Comparatie
08.12.2019 Viitorul Târgu-Jiu
1 - 1
  Universitatea Cluj Comparatie

Liga 2 Etapa 22
21.02.2020 Daco-Getica București
-
ASU Poli Timişoara Comparatie
21.02.2020 Universitatea Cluj
1 - 1
  FC Argeș Pitești Comparatie
22.02.2020 SSC Farul Constanţa
3 - 1
  Concordia Chiajna Comparatie
22.02.2020 CS Mioveni
0 - 2
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
22.02.2020 Sportul Snagov
0 - 3
Gloria Buzău Comparatie
22.02.2020 Ripensia Timișoara
3 - 0
  Metaloglobus București Comparatie
22.02.2020 Petrolul Ploiești
2 - 0
  Dunărea Călărași Comparatie
22.02.2020 Pandurii Târgu-Jiu
1 - 4
  CSM Reșița Comparatie
24.02.2020 AFK Csíkszereda
0 - 6
  UTA Arad Comparatie
25.02.2020 Rapid București
0 - 0
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie

Liga 2 Etapa 23
28.02.2020 Metaloglobus București
3 - 0
Sportul Snagov Comparatie
28.02.2020 CSM Reșița
-
  Daco-Getica București Comparatie
29.02.2020 Dunărea Călărași
2 - 1
  AFK Csíkszereda Comparatie
29.02.2020 UTA Arad
3 - 0
  Ripensia Timișoara Comparatie
29.02.2020 Viitorul Târgu-Jiu
4 - 0
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
29.02.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
2 - 1
  Concordia Chiajna Comparatie
29.02.2020 Petrolul Ploiești
0 - 0
  SSC Farul Constanţa Comparatie
01.03.2020 ASU Poli Timişoara
0 - 0
  Rapid București Comparatie
01.03.2020 FC Argeș Pitești
1 - 1
  CS Mioveni Comparatie
01.03.2020 Gloria Buzău
2 - 2
  Universitatea Cluj Comparatie

Liga 2 Etapa 24
06.03.2020 CS Mioveni
0 - 0
  Gloria Buzău Comparatie
07.03.2020 Daco-Getica București
-
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
07.03.2020 Sportul Snagov
0 - 3
UTA Arad Comparatie
07.03.2020 Concordia Chiajna
2 - 1
  ASU Poli Timişoara Comparatie
07.03.2020 Ripensia Timișoara
1 - 1
  Dunărea Călărași Comparatie
07.03.2020 SSC Farul Constanţa
0 - 1
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
07.03.2020 Universitatea Cluj
1 - 2
  Metaloglobus București Comparatie
07.03.2020 Pandurii Târgu-Jiu
0 - 4
  FC Argeș Pitești Comparatie
08.03.2020 Rapid București
0 - 1
  CSM Reșița Comparatie
08.03.2020 AFK Csíkszereda
1 - 2
  Petrolul Ploiești Comparatie

Liga 2 Etapa 25
13.03.2020 Dunărea Călărași
3 - 0
Sportul Snagov Comparatie
13.03.2020 FC Argeș Pitești
-
Daco-Getica București Comparatie
13.03.2020 AFK Csíkszereda
18:00
  SSC Farul Constanţa Comparatie
14.03.2020 Metaloglobus București
11:00
  CS Mioveni Comparatie
14.03.2020 Gloria Buzău
11:00
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
14.03.2020 CSM Reșița
11:00
  Concordia Chiajna Comparatie
14.03.2020 UTA Arad
15:00
  Universitatea Cluj Comparatie
14.03.2020 ASU Poli Timişoara
15:00
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
15.03.2020 Petrolul Ploiești
11:00
  Ripensia Timișoara Comparatie
15.03.2020 Viitorul Târgu-Jiu
15:30
  Rapid București Comparatie

Liga 2 Etapa 26
21.03.2020 SSC Farul Constanţa
-
  ASU Poli Timişoara Comparatie
21.03.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
-
  CSM Reșița Comparatie
21.03.2020 Concordia Chiajna
-
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
21.03.2020 Rapid București
-
  FC Argeș Pitești Comparatie
21.03.2020 Daco-Getica București
-
  Gloria Buzău Comparatie
21.03.2020 Pandurii Târgu-Jiu
-
  Metaloglobus București Comparatie
21.03.2020 CS Mioveni
-
  UTA Arad Comparatie
21.03.2020 Universitatea Cluj
-
  Dunărea Călărași Comparatie
21.03.2020 Sportul Snagov
-
  Petrolul Ploiești Comparatie
21.03.2020 Ripensia Timișoara
-
  AFK Csíkszereda Comparatie

Liga 2 Etapa 27
28.03.2020 Ripensia Timișoara
-
  SSC Farul Constanţa Comparatie
28.03.2020 AFK Csíkszereda
-
  Sportul Snagov Comparatie
28.03.2020 Petrolul Ploiești
-
  Universitatea Cluj Comparatie
28.03.2020 Dunărea Călărași
-
  CS Mioveni Comparatie
28.03.2020 UTA Arad
-
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
28.03.2020 Metaloglobus București
-
  Daco-Getica București Comparatie
28.03.2020 Gloria Buzău
-
  Rapid București Comparatie
28.03.2020 FC Argeș Pitești
-
  Concordia Chiajna Comparatie
28.03.2020 Viitorul Târgu-Jiu
-
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
28.03.2020 CSM Reșița
-
  ASU Poli Timişoara Comparatie

Liga 2 Etapa 28
04.04.2020 SSC Farul Constanţa
-
  CSM Reșița Comparatie
04.04.2020 ASU Poli Timişoara
-
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
04.04.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
-
  FC Argeș Pitești Comparatie
04.04.2020 Concordia Chiajna
-
  Gloria Buzău Comparatie
04.04.2020 Rapid București
-
  Metaloglobus București Comparatie
04.04.2020 Daco-Getica București
-
  UTA Arad Comparatie
04.04.2020 Pandurii Târgu-Jiu
-
  Dunărea Călărași Comparatie
04.04.2020 CS Mioveni
-
  Petrolul Ploiești Comparatie
04.04.2020 Universitatea Cluj
-
  AFK Csíkszereda Comparatie
04.04.2020 Sportul Snagov
-
  Ripensia Timișoara Comparatie

Liga 2 Etapa 29
08.04.2020 Sportul Snagov
-
  SSC Farul Constanţa Comparatie
08.04.2020 Ripensia Timișoara
-
  Universitatea Cluj Comparatie
08.04.2020 AFK Csíkszereda
-
  CS Mioveni Comparatie
08.04.2020 Petrolul Ploiești
-
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
08.04.2020 Dunărea Călărași
-
  Daco-Getica București Comparatie
08.04.2020 UTA Arad
-
  Rapid București Comparatie
08.04.2020 Metaloglobus București
-
  Concordia Chiajna Comparatie
08.04.2020 Gloria Buzău
-
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
08.04.2020 FC Argeș Pitești
-
  ASU Poli Timişoara Comparatie
08.04.2020 Viitorul Târgu-Jiu
-
  CSM Reșița Comparatie

Liga 2 Etapa 30
11.04.2020 SSC Farul Constanţa
-
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
11.04.2020 CSM Reșița
-
  FC Argeș Pitești Comparatie
11.04.2020 ASU Poli Timişoara
-
  Gloria Buzău Comparatie
11.04.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
-
  Metaloglobus București Comparatie
11.04.2020 Concordia Chiajna
-
  UTA Arad Comparatie
11.04.2020 Rapid București
-
  Dunărea Călărași Comparatie
11.04.2020 Daco-Getica București
-
  Petrolul Ploiești Comparatie
11.04.2020 Pandurii Târgu-Jiu
-
  AFK Csíkszereda Comparatie
11.04.2020 CS Mioveni
-
  Ripensia Timișoara Comparatie
11.04.2020 Universitatea Cluj
-
  Sportul Snagov Comparatie

Liga 2 Etapa 31
17.04.2020 Universitatea Cluj
-
  SSC Farul Constanţa Comparatie
17.04.2020 Sportul Snagov
-
  CS Mioveni Comparatie
17.04.2020 Ripensia Timișoara
-
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
17.04.2020 AFK Csíkszereda
-
  Daco-Getica București Comparatie
17.04.2020 Petrolul Ploiești
-
  Rapid București Comparatie
17.04.2020 Dunărea Călărași
-
  Concordia Chiajna Comparatie
17.04.2020 UTA Arad
-
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
17.04.2020 Metaloglobus București
-
  ASU Poli Timişoara Comparatie
17.04.2020 Gloria Buzău
-
  CSM Reșița Comparatie
17.04.2020 FC Argeș Pitești
-
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie

Liga 2 Etapa 32
25.04.2020 SSC Farul Constanţa
-
  FC Argeș Pitești Comparatie
25.04.2020 Viitorul Târgu-Jiu
-
  Gloria Buzău Comparatie
25.04.2020 CSM Reșița
-
  Metaloglobus București Comparatie
25.04.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
-
  Dunărea Călărași Comparatie
25.04.2020 Concordia Chiajna
-
  Petrolul Ploiești Comparatie
25.04.2020 Rapid București
-
  AFK Csíkszereda Comparatie
25.04.2020 Daco-Getica București
-
  Ripensia Timișoara Comparatie
25.04.2020 Pandurii Târgu-Jiu
-
  Sportul Snagov Comparatie
25.04.2020 CS Mioveni
-
  Universitatea Cluj Comparatie
25.04.2020 ASU Poli Timişoara
-
  UTA Arad Comparatie

Liga 2 Etapa 33
02.05.2020 CS Mioveni
-
  SSC Farul Constanţa Comparatie
02.05.2020 Universitatea Cluj
-
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
02.05.2020 Sportul Snagov
-
  Daco-Getica București Comparatie
02.05.2020 Ripensia Timișoara
-
  Rapid București Comparatie
02.05.2020 AFK Csíkszereda
-
  Concordia Chiajna Comparatie
02.05.2020 Petrolul Ploiești
-
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
02.05.2020 Dunărea Călărași
-
  ASU Poli Timişoara Comparatie
02.05.2020 UTA Arad
-
  CSM Reșița Comparatie
02.05.2020 Metaloglobus București
-
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
02.05.2020 Gloria Buzău
-
  FC Argeș Pitești Comparatie

Liga 2 Etapa 34
09.05.2020 SSC Farul Constanţa
-
  Gloria Buzău Comparatie
09.05.2020 FC Argeș Pitești
-
  Metaloglobus București Comparatie
09.05.2020 Viitorul Târgu-Jiu
-
  UTA Arad Comparatie
09.05.2020 CSM Reșița
-
  Dunărea Călărași Comparatie
09.05.2020 ASU Poli Timişoara
-
  Petrolul Ploiești Comparatie
09.05.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
-
  AFK Csíkszereda Comparatie
09.05.2020 Concordia Chiajna
-
  Ripensia Timișoara Comparatie
09.05.2020 Rapid București
-
  Sportul Snagov Comparatie
09.05.2020 Daco-Getica București
-
  Universitatea Cluj Comparatie
09.05.2020 Pandurii Târgu-Jiu
-
  CS Mioveni Comparatie

Liga 2 Etapa 35
13.05.2020 Pandurii Târgu-Jiu
-
  SSC Farul Constanţa Comparatie
13.05.2020 CS Mioveni
-
  Daco-Getica București Comparatie
13.05.2020 Universitatea Cluj
-
  Rapid București Comparatie
13.05.2020 Sportul Snagov
-
  Concordia Chiajna Comparatie
13.05.2020 Ripensia Timișoara
-
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
13.05.2020 AFK Csíkszereda
-
  ASU Poli Timişoara Comparatie
13.05.2020 Petrolul Ploiești
-
  CSM Reșița Comparatie
13.05.2020 Dunărea Călărași
-
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
13.05.2020 UTA Arad
-
  FC Argeș Pitești Comparatie
13.05.2020 Metaloglobus București
-
  Gloria Buzău Comparatie

Liga 2 Etapa 36
16.05.2020 SSC Farul Constanţa
-
  Metaloglobus București Comparatie
16.05.2020 Gloria Buzău
-
  UTA Arad Comparatie
16.05.2020 FC Argeș Pitești
-
  Dunărea Călărași Comparatie
16.05.2020 Viitorul Târgu-Jiu
-
  Petrolul Ploiești Comparatie
16.05.2020 CSM Reșița
-
  AFK Csíkszereda Comparatie
16.05.2020 ASU Poli Timişoara
-
  Ripensia Timișoara Comparatie
16.05.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
-
  Sportul Snagov Comparatie
16.05.2020 Concordia Chiajna
-
  Universitatea Cluj Comparatie
16.05.2020 Rapid București
-
  CS Mioveni Comparatie
16.05.2020 Daco-Getica București
-
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie

Liga 2 Etapa 37
23.05.2020 Daco-Getica București
-
  SSC Farul Constanţa Comparatie
23.05.2020 Pandurii Târgu-Jiu
-
  Rapid București Comparatie
23.05.2020 CS Mioveni
-
  Concordia Chiajna Comparatie
23.05.2020 Universitatea Cluj
-
  Turris Oltul Turnu-Măgurele Comparatie
23.05.2020 Sportul Snagov
-
  ASU Poli Timişoara Comparatie
23.05.2020 Ripensia Timișoara
-
  CSM Reșița Comparatie
23.05.2020 AFK Csíkszereda
-
  Viitorul Târgu-Jiu Comparatie
23.05.2020 Petrolul Ploiești
-
  FC Argeș Pitești Comparatie
23.05.2020 Dunărea Călărași
-
  Gloria Buzău Comparatie
23.05.2020 UTA Arad
-
  Metaloglobus București Comparatie

Liga 2 Etapa 38
30.05.2020 SSC Farul Constanţa
-
  UTA Arad Comparatie
30.05.2020 Metaloglobus București
-
  Dunărea Călărași Comparatie
30.05.2020 Gloria Buzău
-
  Petrolul Ploiești Comparatie
30.05.2020 FC Argeș Pitești
-
  AFK Csíkszereda Comparatie
30.05.2020 Viitorul Târgu-Jiu
-
  Ripensia Timișoara Comparatie
30.05.2020 CSM Reșița
-
  Sportul Snagov Comparatie
30.05.2020 ASU Poli Timişoara
-
  Universitatea Cluj Comparatie
30.05.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
-
  CS Mioveni Comparatie
30.05.2020 Concordia Chiajna
-
  Pandurii Târgu-Jiu Comparatie
30.05.2020 Rapid București
-
  Daco-Getica București Comparatie





Decizie ONJN nr.1046/19.06.2017