Arbitru George Găman
Arbitri asistenţi Mircea Orbuleț, Mihai Marica
Arbitru observator Gero Szabo
Observator Aurel Beldeanu

Meciul din data 21.03.2014 dintre echipele Gaz metan Mediaș si Corona Brașov se disputa in localitatea Mediaș pe stadionul Gaz metan. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Găman impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Orbuleț, Mihai Marica.

Gaz metan Mediaș: Florin Cristian DAN, Ionuț Arghir BUZEAN, Cosmin Valentin FRĂSINESCU, Radu Neculai ZAHARIA, Cristian TODEA, Aymen TAHAR, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Ciprian Cătălin PETRE, Adrian Alexandru MĂRKUȘ, Alexandru MUNTEANU, Petr MACH si rezervele: Aliu "Kaby" DJALÓ, Ovidiu COVACIU, Răzvan George AVRAM, Jordan Steven ROBERTSON, Azdren LLULLAKU, Florin Ionuț ILIE, Alexandru Doru GREAB.

Corona Brașov: Sergiu Alexandru NEACŞA, Florian Dumitru PÂRVU, Rareș Ștefan FORIKA, Mihai Aurelian ISTROFOR, Alexandru Traian MARC, Francisco WANDERSON Miranda, Vlad MUNTEANU II, Cornel Ioan COMAN, Marius Mihai BURLACU, Ciprian Florin BRATA, Valentin Daniel BALINT si rezervele: Cătălin Iulian DEDU, Remus Cristian DĂNĂLACHE, Horia POPA, Sergiu Victor HOMEI, Florin MANEA, Ovidiu Ionuț MENDIZOV, Răzvan Tudor DAMIAN.

In minutul 24, cartonas galben primit de jucatorul echipei Corona Brașov, Florian Dumitru PÂRVU
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Florin Cristian DAN
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei Corona Brașov, Marius Mihai BURLACU
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alexandru MUNTEANU si intra Azdren LLULLAKU
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș stânga Ciprian Florin BRATA si intra Florin MANEA
In minutul 79, schimbare, iese atacant Adrian Alexandru MĂRKUȘ si intra Jordan Steven ROBERTSON
In minutul 82, schimbare, iese atacant Valentin Daniel BALINT si intra Răzvan Tudor DAMIAN
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Jordan Steven ROBERTSON (rezervă). In minutul 86 al partidei dintre Gaz metan Mediaș si Corona Brașov, Gaz metan Mediaș deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei Corona Brașov, Florin MANEA
In minutul 88, schimbare, iese mijlocaș stânga Ciprian Cătălin PETRE si intra Aliu "Kaby" DJALÓ
In minutul 89, schimbare, iese mijlocaș central Florian Dumitru PÂRVU si intra Cătălin Iulian DEDU
In minutul 90, jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Florin Cristian DAN a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Gaz metan Mediaș ramane din minutul 90 in 10 jucatori.

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Gaz metan Mediaș.