CS Universitatea Craiova - Concordia Chiajna - 22.07.2017 English version
Data disputării 22.07.2017 - 18:30
Localitatea Drobeta Turnu Severin
Arbitru Lucian Rusandu (Sf Gheorghe)
Arbitri asistenţi Valentin Avram (București), George Florin Neacșu (Câmpulung Mus)
Arbitru observator Laszlo Sajtos (Sibiu)
Observator Adrian Ionescu (București)
Spectatori 700

Meciul din data 22.07.2017 dintre echipele CS Universitatea Craiova si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Drobeta Turnu Severin pe stadionul Municipal. in fata a 700 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Lucian Rusandu (Sf Gheorghe) impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram (București), George Florin Neacșu (Câmpulung Mus).

CS Universitatea Craiova: Renato KELIĆ, Hrvoje SPAHIJA, Mihaiță Alexandru ROMAN, Vladimir Ionuţ SCRECIU, Radoslav Bonchev DIMITROV, GUSTAVO Di Mauro Vagenin, Nicolae CALANCEA, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, Marius Ionuț BRICEAG, Nicuşor Silviu BANCU, Hristo Evtimov ZLATINSKI si rezervele: Ștefan Marinel VLĂDOIU, Fausto ROSSI, Alexandru MATEIU, Alexandru Ionuț POPESCU, Cristian BĂRBUȚ, Andrei BURLACU.

Concordia Chiajna: Alexandru Cristian ALBU, Toni TIPURIC, Josip ZEBA, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Marius George PENA, Robert Dumitru RĂDUCANU, Vasile GHEORGHE, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Raul Răzvan COSTIN, Marian CRISTESCU, Bogdan Nicolae BUCURICĂ si rezervele: Paul Ștefan BATIN, Florin Marian RĂSDAN, Romario KORTZORG, Nicușor FOTA, Octavian Ronaldo DEACONU, Alin Florian BULEICĂ, Virgil Andrei DRĂGHIA.

GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Alexandru Mihail BĂLUŢĂ (mijlocaș ofensiv). In minutul 14 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si Concordia Chiajna, CS Universitatea Craiova deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Marian CRISTESCU (mijlocaș central). In minutul 23 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si Concordia Chiajna, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 27, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marius George PENA
In minutul 32, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Hristo Evtimov ZLATINSKI
In minutul 49, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Raul Răzvan COSTIN
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș dreapta Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU si intra Alin Florian BULEICĂ
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș central Hristo Evtimov ZLATINSKI si intra Fausto ROSSI
In minutul 71, schimbare, iese atacant Marius George PENA si intra Paul Ștefan BATIN
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș dreapta GUSTAVO Di Mauro Vagenin si intra Cristian BĂRBUȚ
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș stânga Nicuşor Silviu BANCU si intra Alexandru Ionuț POPESCU
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN
In minutul 90+4, schimbare, iese mijlocaș central Marian CRISTESCU si intra Romario KORTZORG

1 - 1 23’ Marian CRISTESCU
27’ Marius PENA
Hristo ZLATINSKI 32’
49’ Răzvan GRĂDINARU
51’ Raul COSTIN
Alexandru BĂLUȚĂ 55’
56’ Răzvan GRĂDINARU
Alin BULEICĂ
Hristo ZLATINSKI
Fausto ROSSI
62’
71’ Marius PENA
Paul BATIN
Vagenin GUSTAVO
Cristian BĂRBUȚ
75’
Nicuşor BANCU
Alexandru POPESCU
85’
90+2’ Cristian BĂLGRĂDEAN
90+4’ Marian CRISTESCU