Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - CFR 1907 Cluj - 20.04.2019 English version
Data disputării 20.04.2019 - 21:00
Localitatea Sfântu Gheorghe
Arbitru George Cătălin Găman (Craiova)
Arbitri asistenţi Valentin Avram (București), George Florin Neacșu (Câmpulung Mus)
Arbitru observator Constantin Ștefan (București)
Observator Mihai Stancu (București)
Spectatori 2000

Meciul din data 20.04.2019 dintre echipele Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Sfântu Gheorghe pe stadionul Municipal. in fata a 2000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Cătălin Găman (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram (București), George Florin Neacșu (Câmpulung Mus).

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: GABRIEL Rodrigues de Moura, Aleksandr KARNITSKIY, Igor JOVANOVIC, István Sándor FÜLÖP, Dylan Armando FLORES Knowles, FEJÉR Bela Csongor, Aboud Omar KHAMIS, Florin Bogdan ŞTEFAN, Ibrahima TANDIA, Stefan VELEV, Sebastian RUDOL si rezervele: Nicolae CARNAT, Joseph MENSAH, Yasin HAMED, Roland NICZULY, Andrei SÂNTEAN, Daisuke Caumanday SATO.

CFR 1907 Cluj: Cristian Marian MANEA, Thierry MOUTINHO, Billel OMRANI, PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, George Marius ȚUCUDEAN, Ciprian Ioan DEAC, Emmanuel Juan CULIO, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Kévin BOLI, Mihai Cătălin BORDEIANU, Giedrius ARLAUSKIS si rezervele: Andrei Iosif MUREŞAN, Ionuț Andrei PETELEU, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Damjan ĐOKOVIĆ, Ovidiu Ștefan HOBAN, Valentin Ionuţ COSTACHE, JESÚS Fernández Collado.

In minutul 18, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Ciprian Ioan DEAC
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de George Marius ȚUCUDEAN (atacant). In minutul 24 al partidei dintre Sepsi OSK Sfântu Gheorghe si CFR 1907 Cluj, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Florin Bogdan ŞTEFAN si intra Yasin HAMED
In minutul 56, schimbare, iese extremă stânga Thierry MOUTINHO si intra Damjan ĐOKOVIĆ
In minutul 62, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, GABRIEL Rodrigues de Moura
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș defensiv Stefan VELEV si intra Joseph MENSAH
In minutul 75, schimbare, iese atacant George Marius ȚUCUDEAN si intra Valentin Ionuţ COSTACHE
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș central István Sándor FÜLÖP si intra Andrei SÂNTEAN
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ciprian Ioan DEAC si intra Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Aleksandr KARNITSKIY
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Joseph MENSAH

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

ȚUCUDEAN
18’ Ciprian DEAC
0 - 1 24’ George ȚUCUDEAN
Florin ȘTEFAN
Yasin HAMED
46’
56’ Thierry Rua MOUTINHO
Damjan ĐOKOVIĆ
GABRIEL 62’
Stefan VELEV
Joseph MENSAH
63’
75’ George ȚUCUDEAN
Valentin COSTACHE
István FÜLÖP
Andrei SÂNTEAN
80’
87’ Ciprian DEAC
Adrian ALEXANDRU-PĂUN
88’ Adrian ALEXANDRU-PĂUN