2 - 2

Concordia Chiajna - FC Botoșani - 03.05.2019 English version
Data disputării 03.05.2019 - 18:00
Arbitru Ovidiu Hațegan (Arad)
Arbitri asistenţi Octavian Şovre (Satu Mare), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava)
Arbitru observator Marian Dorobanțu (Buzău)
Observator Aurel Beldeanu (Craiova)
Spectatori 150

Meciul din data 03.05.2019 dintre echipele Concordia Chiajna si FC Botoșani se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 150 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ovidiu Hațegan (Arad) impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Şovre (Satu Mare), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava).

Concordia Chiajna: Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Victor Teodor RÂMNICEANU, Adrian ROPOTAN, Andrei RADU, Milan KOCIĆ, Joao MEIRA, Georgios KOUTROUBIS, Marian CRISTESCU, Liassine CADAMURO Bentaïba, Tha'er Fayed BAWAB, Petre Daniel IVANOVICI si rezervele: Alexandru Cristian ALBU, Alexandru STĂNICĂ, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Nicolás Martín GOROBSOV, Nicușor FOTA, Alessandro CAPARCO.

FC Botoșani: Diego FABBRINI, Lóránd Levente FÜLÖP, Cătălin Gheorghiță GOLOFCA, Lossémy KARABOUÉ, George Andrei MIRON, Andrei Andonie BURCĂ, Eduard PAP, Enriko PAPA, Andrei Alexandru PATACHE, Andrei Ovidiu PIȚIAN, Jonathan Emanuel RODRÍGUEZ si rezervele: Răzvan Constantin OAIDĂ, Andrei CHINDRIȘ, Martin FRAISL, Hervin ONGENDA, Mihaiță Alexandru ROMAN, Marian TÂRȘĂ, Laurențiu Cosmin BUȘ.

GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Milan KOCIĆ (extremă dreapta). In minutul 09 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Botoșani, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 23, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Joao MEIRA
In minutul 27, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Adrian ROPOTAN
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș stânga Lossémy KARABOUÉ si intra Mihaiță Alexandru ROMAN
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Andrei Ovidiu PIȚIAN
In minutul 62, schimbare, iese extremă stânga Tha'er Fayed BAWAB si intra Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU
In minutul 65, Concordia Chiajna - FC Botoșani, scorul este 1 - 1. Autogol, inscris de Joao MEIRA
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Liassine CADAMURO Bentaïba (fundaș central). In minutul 69 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Botoșani, scorul devine 2 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Botoșani de Mihaiță Alexandru ROMAN (rezervă). In minutul 71 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Botoșani, FC Botoșani reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 72, schimbare, iese extremă dreapta Cătălin Gheorghiță GOLOFCA si intra Hervin ONGENDA
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș stânga Andrei RADU si intra Alexandru STĂNICĂ
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș central Georgios KOUTROUBIS si intra Alexandru Cristian ALBU
In minutul 84, schimbare, iese atacant Lóránd Levente FÜLÖP si intra Răzvan Constantin OAIDĂ

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.

Adrian ROPOTAN 27’
59’ Lossémy KARABOUÉ