Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (București), Ovidiu Artene (Vaslui)
Arbitru observator Alexandru Deaconu (București)
Observator Eduard Alexandru (Ploiești)
Spectatori 30235

Meciul din data 05.10.2019 dintre echipele Fotbal Club FCSB si Dinamo București se disputa in localitatea București pe stadionul Arena Națională. in fata a 30235 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs (Carei) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (București), Ovidiu Artene (Vaslui).

Fotbal Club FCSB: Iulian Lucian CRISTEA, Bogdan PLANIĆ, Ionuţ Constantin PANŢÂRU, Răzvan Constantin OAIDĂ, Cristian Marian MANEA, Dennis MAN, Florinel Teodor COMAN, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Florin Lucian TĂNASE, Ionuț Daniel VÂNĂ, Ovidiu Marian POPESCU si rezervele: Adrian POPA, Thierry MOUTINHO, Olimpiu Vasile MORUȚAN, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, Valentin Iulian CREȚU, Bojidar CHORBADJIYSKI, Andrei Daniel VLAD.

Dinamo București: Ante PULJIĆ, Filip MRZLJAK, Mattia MONTINI, Robert Marian MOLDOVEANU, Mihai Alexandru NEICUȚESCU, Dan Nicolae NISTOR, Riccardo PISCITELLI, Mihai Cristian POPESCU, Ioan Constantin FILIP, Laurențiu Nicolae CORBU, Denis CIOBOTARIU si rezervele: Linas KLIMAVIČIUS, Armindo Rodrigues Mendes Furtado, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Cătălin George STRATON, Daniel Iliuță POPA, Ricardo Florin GRIGORE, GABRIEL Rodrigues de Moura.

In minutul 02, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ioan Constantin FILIP
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Denis CIOBOTARIU (fundaș dreapta). In minutul 09 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Dinamo București, Dinamo București deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 18, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ante PULJIĆ
In minutul 27, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Mihai Alexandru NEICUȚESCU
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Florinel Teodor COMAN (extremă stânga). In minutul 28 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Dinamo București, Fotbal Club FCSB reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Florinel Teodor COMAN
In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Laurențiu Nicolae CORBU
In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Florin Lucian TĂNASE
In minutul 45+8, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Ionuț Daniel VÂNĂ
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ionuț Daniel VÂNĂ si intra Adrian POPA
In minutul 46, schimbare, iese extremă dreapta Dennis MAN si intra Harlem-Eddy GNOHÉRÉ
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Răzvan Constantin OAIDĂ
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș defensiv Filip MRZLJAK si intra Alexandru Ilie RĂUŢĂ
In minutul 71, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Bogdan PLANIĆ
In minutul 74, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Ovidiu Marian POPESCU
In minutul 74, schimbare, iese fundaș dreapta Cristian Marian MANEA si intra Olimpiu Vasile MORUȚAN
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș dreapta Mihai Alexandru NEICUȚESCU si intra Daniel Iliuță POPA
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Dan Nicolae NISTOR
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Denis CIOBOTARIU
In minutul 90+4, schimbare, iese mijlocaș stânga Robert Marian MOLDOVEANU si intra Armindo Rodrigues Mendes Furtado
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Riccardo PISCITELLI

MONTINI
02’ Ioan FILIP
0 - 1 09’ Denis CIOBOTARIU
18’ Ante PULJIĆ
27’ Mihai NEICUȚESCU
1 - 1 Florinel COMAN 28’
Florinel COMAN 30’
30’ Laurențiu CORBU
Florin TĂNASE 30’
Ionuț VÂNĂ 45+8’
Ionuț VÂNĂ
Adrian POPA
46’
Dennis MAN
Harlem GNOHÉRÉ
46’
Răzvan OAIDĂ 59’
60’ Filip MRZLJAK
Alexandru RĂUŢĂ
Bogdan PLANIĆ 71’
Ovidiu POPESCU 74’
Cristian MANEA
Olimpiu MORUȚAN
74’
74’ Mihai NEICUȚESCU
Daniel POPA
76’ Dan NISTOR
87’ Denis CIOBOTARIU
90+4’ Robert MOLDOVEANU
Brito RODRIGUES
90+4’ Riccardo PISCITELLI