CFR 1907 Cluj - FC Voluntari - 13.09.2019 English version
Data disputării 13.09.2019 - 21:00
Localitatea Cluj
Arbitru Iulian Călin (Ștefănești - Ag)
Arbitri asistenţi Ciprian Florin Danșa (Satu Mare), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph)
Arbitru observator Laszlo Sajtos (Sibiu)
Observator Iulius Nemțeanu (Ghermănești)
Spectatori 2500

Meciul din data 13.09.2019 dintre echipele CFR 1907 Cluj si FC Voluntari se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 2500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Călin (Ștefănești - Ag) impreuna cu arbitrii asistenti Ciprian Florin Danșa (Satu Mare), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph).

CFR 1907 Cluj: Cătălin Mihai ITU, Ovidiu Ștefan HOBAN, Ciprian Ioan DEAC, Mike CESTOR Botuli, Andrei Andonie BURCĂ, Valentin Ionuţ COSTACHE, Giedrius ARLAUSKIS, Michaël PEREIRA, Mateo SUŠIĆ, Ionuț Andrei PETELEU, Lacina TRAORÉ si rezervele: Mihai Cătălin BORDEIANU, Cătălin Gheorghiță GOLOFCA, JESÚS Fernández Collado, Andrei Dodi JOCA, Billel OMRANI, Damjan ĐOKOVIĆ.

FC Voluntari: Alexandru MĂŢAN, Julio César RODRÍGUEZ López, Victor Teodor RÂMNICEANU, Marko SIMONOVSKI, Aissa Bilal LAÏDOUNI, Milan KOCIĆ, Nicolás Martín GOROBSOV, Ion GHEORGHE, Avtandil EBRALIDZE, Cosmin Florin ACHIM si rezervele: Mircea Valentin LEASĂ, Bozhidar Konstantinov MITREV, Alexandru Nicolae VLAD, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Cristian Ionuț COSTIN, Daniel BENZAR, Ionuț BALAUR.

GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Cătălin Mihai ITU (mijlocaș dreapta). In minutul 02 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Voluntari, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 12, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Julio César RODRÍGUEZ López. FC Voluntari va trebui sa trebui sa joace restul de 78 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 17, schimbare, iese extremă dreapta Alexandru MĂŢAN si intra Ionuț BALAUR
In minutul 28, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Marko SIMONOVSKI. FC Voluntari va trebui sa trebui sa joace restul de 62 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 9 jucatori.
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Ovidiu Ștefan HOBAN (mijlocaș central). In minutul 35 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Voluntari, scorul devine 2 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Valentin Ionuţ COSTACHE (extremă dreapta). In minutul 36 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Voluntari, scorul devine 3 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese atacant Lacina TRAORÉ si intra Billel OMRANI
In minutul 51, CFR 1907 Cluj - FC Voluntari, scorul este 4 - 0. Autogol, inscris de Cosmin Florin ACHIM
In minutul 54, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ion GHEORGHE si intra Cristian Ionuț COSTIN
In minutul 61, schimbare, iese extremă dreapta Valentin Ionuţ COSTACHE si intra Cătălin Gheorghiță GOLOFCA
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Billel OMRANI (rezervă). In minutul 67 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Voluntari, scorul devine 5 - 0.
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș central Nicolás Martín GOROBSOV si intra Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș stânga Ciprian Ioan DEAC si intra Andrei Dodi JOCA

Meciul s-a incheiat cu scorul 5 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

1 - 0 Cătălin ITU 02’
12’ Julio RODRÍGUEZ
17’ Alexandru MĂŢAN
Ionuț BALAUR
28’ Marko SIMONOVSKI
2 - 0 Ovidiu HOBAN 35’
3 - 0 Valentin COSTACHE 36’
Lacina TRAORÉ
Billel OMRANI
46’
4 - 0 51’ autogol Cosmin ACHIM
54’ Ion GHEORGHE
Cristian Ionuț COSTIN
Valentin COSTACHE
Cătălin GOLOFCA
61’
5 - 0 Billel OMRANI 67’
68’ Nicolás GOROBSOV