Data disputării 26.10.2019 - 18:00
Stadion Ilie Oană
Localitatea Ploiești
Arbitru Adrian Viorel Cojocaru (Galați)
Arbitri asistenţi George Florin Neacșu (Câmpulung Mus), Marius Cristian Marchidanu (Brăila)
Arbitru observator Vasile Bratu (Slobozia)
Observator Iulius Nemțeanu (Ghermănești)
Spectatori 1270

Meciul din data 26.10.2019 dintre echipele Chindia Târgoviște si Gaz metan Mediaș se disputa in localitatea Ploiești pe stadionul Ilie Oană. in fata a 1270 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Viorel Cojocaru (Galați) impreuna cu arbitrii asistenti George Florin Neacșu (Câmpulung Mus), Marius Cristian Marchidanu (Brăila).

Chindia Târgoviște: Mihai VODUŢ, Marian Mihai AIOANI, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO, Andrei Ovidiu PIȚIAN, Liviu Ionuţ MIHAI II, Denis Constantin DUMITRAȘCU, Ioan Andrei Vasile DUMITER, Cristian Georgian CHERCHEZ, Ovidiu Alexandru BIC, Alexandru Constantin BENGA, Marius Mădălin MARTAC si rezervele: Vadim RAȚĂ, Daniel Ionuț NOVAC, Cristian Daniel NEGUȚ, Robert NECIU, Dinu MOLDOVAN, Alin DUDEA, Andrei BURLACU.

Gaz metan Mediaș: Ionuț Justinian LARIE, Sergiu Florin BUȘ, Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso, Nasser CHAMED, Marius Marcel CONSTANTIN, Mickael DIAKOTA, Lukáš DROPPA, Darius Dumitru OLARU, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Roberto ROMEO, Mihai VELISAR si rezervele: Stephan Leonard DRĂGHICI, ELY Ernesto Lopes FERNANDES, Marian PLEAȘCĂ, Răzvan Ștefan POPA, Neluț Stelian ROȘU, Răzvan Alin TRIF, Ricardo Jorge Cecília BATISTA.

In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Liviu Ionuţ MIHAI II
In minutul 54, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Denis Constantin DUMITRAȘCU
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș defensiv Liviu Ionuţ MIHAI II si intra Vadim RAȚĂ
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Andrei Ovidiu PIȚIAN
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Sergiu Florin BUȘ (atacant). In minutul 64 al partidei dintre Chindia Târgoviște si Gaz metan Mediaș, Gaz metan Mediaș deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 69, schimbare, iese atacant Mihai VODUŢ si intra Andrei BURLACU
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș stânga Nasser CHAMED si intra ELY Ernesto Lopes FERNANDES
In minutul 79, schimbare, iese fundaș stânga Denis Constantin DUMITRAȘCU si intra Cristian Daniel NEGUȚ
In minutul 81, schimbare, iese extremă stânga Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso si intra Stephan Leonard DRĂGHICI
In minutul 85, schimbare, iese extremă dreapta Darius Dumitru OLARU si intra Neluț Stelian ROȘU
GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Andrei Ovidiu PIȚIAN (fundaș central). In minutul 86 al partidei dintre Chindia Târgoviște si Gaz metan Mediaș, Chindia Târgoviște reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Roberto ROMEO
In minutul 90+4, jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Roberto ROMEO a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Gaz metan Mediaș ramane din minutul 90+4 in 10 jucatori.