Arbitri asistenţi Alexandru Cerei (Cluj), Valentin Avram (București)
Arbitru observator Nicolae Marodin (București)
Observator Constantin Stătescu (București)
Spectatori 3273

Meciul din data 03.11.2019 dintre echipele Fotbal Club FCSB si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe se disputa in localitatea București pe stadionul Arena Națională. in fata a 3273 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horațiu Mircea Feșnic (Cluj) impreuna cu arbitrii asistenti Alexandru Cerei (Cluj), Valentin Avram (București).

Fotbal Club FCSB: Florinel Teodor COMAN, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Iulian Lucian CRISTEA, Florin Lucian TĂNASE, Ovidiu Marian POPESCU, Adrian POPA, Bogdan PLANIĆ, Răzvan Constantin OAIDĂ, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, Valentin Iulian CREȚU, Ionuţ Constantin PANŢÂRU si rezervele: Andrei Daniel VLAD, Aristidis SOILEDIS, Dragoş Ionuţ NEDELCU, Olimpiu Vasile MORUȚAN, Cristian Marian MANEA, Dennis MAN, Adrian Ioan HORA.

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Hugo KONONGO, István Sándor FÜLÖP, Peter GÁL-ANDREZLY, Goran KARANOVIĆ, Szabolcs KILYEN, Rachid Ahmed BOUHENNA, Roland NICZULY, Gabriel Cristian VAŞVARI, Stefan VELEV, Marius ȘTEFĂNESCU, Hrvoje BARIŠIĆ si rezervele: Octavian Ronaldo DEACONU, FEJÉR Bela Csongor, Edgar Nicaise Constant SALLI, Răzvan TINCU, Pavol ŠAFRANKO, Florin Bogdan ŞTEFAN, Nicolae CARNAT.

GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Goran KARANOVIĆ (atacant). In minutul 27 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Gabriel Cristian VAŞVARI
In minutul 46, schimbare, iese extremă dreapta Adrian POPA si intra Dennis MAN
In minutul 56, Fotbal Club FCSB - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, scor 1 - 1, gol din penalty transformat pentru Fotbal Club FCSB de Harlem-Eddy GNOHÉRÉ
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, István Sándor FÜLÖP
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Florin Lucian TĂNASE (mijlocaș stânga). In minutul 60 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, scorul devine 2 - 1.
In minutul 65, schimbare, iese mijlocaș dreapta Peter GÁL-ANDREZLY si intra Edgar Nicaise Constant SALLI
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș stânga Marius ȘTEFĂNESCU si intra Pavol ŠAFRANKO
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș stânga Florin Lucian TĂNASE si intra Olimpiu Vasile MORUȚAN
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Ovidiu Marian POPESCU
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș central Stefan VELEV si intra Octavian Ronaldo DEACONU
In minutul 83, schimbare, iese atacant Harlem-Eddy GNOHÉRÉ si intra Adrian Ioan HORA
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Hugo KONONGO
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Florinel Teodor COMAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa Fotbal Club FCSB.

0 - 1 27’ Goran KARANOVIĆ
43’ Gabriel VAȘVARI
Adrian POPA
Dennis MAN
46’
1 - 1 penalty Harlem GNOHÉRÉ 56’
56’ István FÜLÖP
2 - 1 Florin TĂNASE 60’
65’ Peter GÁL-ANDREZLY
Edgar SALLI
71’ Marius ȘTEFĂNESCU