Data disputării 08.11.2019 - 20:30
Stadion Trans-Sil
Localitatea Târgu Mureș
Arbitru Adrian Viorel Cojocaru (Galați)
Arbitri asistenţi Marius Nicoară (DT Severin), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph)
Arbitru observator Cornel Sorescu (Pitești)
Observator Dan Potocianu (Reșița)
Spectatori 500

Meciul din data 08.11.2019 dintre echipele FC Hermannstadt si FC Viitorul se disputa in localitatea Târgu Mureș pe stadionul Trans-Sil. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Viorel Cojocaru (Galați) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Nicoară (DT Severin), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph).

FC Hermannstadt: Sorin Marian BUȘU, Alexandru VODĂ, Ousmane Diarassouba VIERA, Ionuț STOICA, Daniel OFFENBACHER, Srdjan LUCHIN, Răzvan Ionuţ DÂLBEA, Lucian Mihai DUMITRIU, Gabriel DEBELJUH, Lucian BUZAN, Emanuel NOVO Rodrigues si rezervele: YAZALDE Gomes Pinto, Daniel Vasile TĂTAR, Afonso TAIRA, Petrișor Ionuț PETRESCU, CRISTIANO Pereira Figueiredo, Andrei Ioan CORDEA, David CAIADO Dias.

FC Viitorul: George Dănuț GANEA, Radu Ștefăniță BOBOC, Andrei Virgil CIOBANU, Cătălin Vasile CĂBUZ, Bradley DE NOOIJER, Lyes Hafid HOURI, Gabriel Cristian IANCU, Cosmin Gabriel MATEI, Sebastian MLADEN, Bogdan Ionuț ŢÂRU, Vlad Alexandru ACHIM si rezervele: Andrei Viorel ARTEAN, Alexandru BUZBUCHI, Marco DULCA, Steliano FILIP, Paul Alexandru IACOB, Louis MUNTEANU, Alexi Paul PITU.

In minutul 13, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Ionuț STOICA
In minutul 14, FC Hermannstadt - FC Viitorul, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru FC Viitorul de Vlad Alexandru ACHIM
In minutul 15, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Viitorul, Gabriel Cristian IANCU
In minutul 18, schimbare, iese extremă dreapta Alexandru VODĂ si intra Petrișor Ionuț PETRESCU
In minutul 19, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Răzvan Ionuţ DÂLBEA
In minutul 39, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Viitorul, Bogdan Ionuț ŢÂRU
GOOOL! Gol marcat pentru FC Hermannstadt de Gabriel DEBELJUH (atacant). In minutul 45+2 al partidei dintre FC Hermannstadt si FC Viitorul, FC Hermannstadt reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 46, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Petrișor Ionuț PETRESCU
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Viitorul, George Dănuț GANEA
In minutul 54, schimbare, iese extremă stânga George Dănuț GANEA si intra Louis MUNTEANU
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Viitorul, Radu Ștefăniță BOBOC
In minutul 77, jucatorul echipei FC Hermannstadt, Petrișor Ionuț PETRESCU a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. FC Hermannstadt ramane din minutul 77 in 10 jucatori.
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș stânga Daniel OFFENBACHER si intra Afonso TAIRA
In minutul 85, schimbare, iese atacant Cosmin Gabriel MATEI si intra Alexi Paul PITU
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș dreapta Lucian Mihai DUMITRIU si intra YAZALDE Gomes Pinto
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș stânga Lyes Hafid HOURI si intra Paul Alexandru IACOB

0 - 1 14’ penalty Vlad ACHIM
15’ Gabriel Cristian IANCU