Arbitri asistenţi Daniel Mitruți (Craiova), Alexandru Vodă (Alba Iulia)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Paul Mincu (București)
Spectatori 1000

Meciul din data 09.11.2019 dintre echipele si FC Politehnica Iași se disputa in localitatea Clinceni pe stadionul Clinceni Arena. in fata a 1000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marian Barbu (Făgăraș) impreuna cu arbitrii asistenti Daniel Mitruți (Craiova), Alexandru Vodă (Alba Iulia).

: Jakub VOJTUŠ, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Răzvan Bogdan PATRICHE, George Cristian MERLOI, Gabriel Eugen MATEI, Robert ION, Okan CHATZITERZOGLOU, Eugeniu CEBOTARU, Alexandru BUZIUC, Florin Vasile ACHIM si rezervele: Andrei RĂUȚĂ, Philippe NSIAH, Mihai DOBRESCU, Jean Alexandre DERETTI, Cristian Cosmin DUMITRU.

FC Politehnica Iași: Ovidiu HORŞIA, Adrian Ionuț BĂLAN, Alessio CARLONE, Bradley DIALLO, Cosmin Valentin FRĂSINESCU, Adriàn GALLEGO Arias, Florian LOSHAJ, Juan Pablo PASSAGLIA, Doru POPADIUC, Ștefan TÂRNOVANU, Narcis Iulian BĂDIC si rezervele: Marius CHELARU, Didac DEVESA, Iuliu HAȚIEGAN, Luís Carlos Almada Soares PLATINI, Andrei RADU, Denis RUSU, Cosmin Marian BÂRNOI.

In minutul 36, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Doru POPADIUC
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ovidiu HORŞIA si intra Luís Carlos Almada Soares PLATINI
In minutul 49, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Adrian Ionuț BĂLAN
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș defensiv Alessio CARLONE si intra Marius CHELARU
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Bradley DIALLO
GOOOL! Gol marcat pentru de Florin Vasile ACHIM (mijlocaș dreapta). In minutul 71 al partidei dintre si FC Politehnica Iași, deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș defensiv George Cristian MERLOI si intra Laurențiu Cosmin BUȘ
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș dreapta Florin Vasile ACHIM si intra Andrei RĂUȚĂ
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș stânga Doru POPADIUC si intra Iuliu HAȚIEGAN
In minutul 90+2, schimbare, iese mijlocaș stânga Robert ION si intra Cristian Cosmin DUMITRU

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa .