Arbitru Istvan Kovacs (Carei)
Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (București), Ovidiu Artene (Vaslui)
Arbitru observator Aron Huzu (Sibiu)
Observator Eduard Alexandru (Ploiești)

Meciul din data 02.02.2020 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs (Carei) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (București), Ovidiu Artene (Vaslui).

CFR 1907 Cluj: Damjan ĐOKOVIĆ, PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, Billel OMRANI, Cătălin Mihai ITU, Ciprian Ioan DEAC, Valentin Ionuţ COSTACHE, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Andrei Andonie BURCĂ, Mihai Cătălin BORDEIANU, Kévin BOLI, Giedrius ARLAUSKIS si rezervele: Ovidiu Ștefan HOBAN, George Marius ȚUCUDEAN, Mario Junior RONDÓN Fernández, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Claudiu Adrian Mihai PETRILA, Mike CESTOR Botuli.

Fotbal Club FCSB: Florinel Teodor COMAN, Florin Lucian TĂNASE, Bogdan PLANIĆ, Răzvan Constantin OAIDĂ, Dragoş Ionuţ NEDELCU, Dennis MAN, Marko MOMČILOVIĆ, Iulian Lucian CRISTEA, Valentin Iulian CREȚU, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Olimpiu Vasile MORUȚAN si rezervele: Ionuț Daniel VÂNĂ, Andrei Daniel VLAD, Adrian POPA, Aristidis SOILEDIS, Darius Dumitru OLARU, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, Lucian Ionuț FILIP.

In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Billel OMRANI
In minutul 46, schimbare, iese fundaș stânga Marko MOMČILOVIĆ si intra Darius Dumitru OLARU
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cătălin Mihai ITU si intra Ovidiu Ștefan HOBAN
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Damjan ĐOKOVIĆ
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Dennis MAN
In minutul 72, schimbare, iese atacant Billel OMRANI si intra Mario Junior RONDÓN Fernández
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Darius Dumitru OLARU
In minutul 77, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Bogdan PLANIĆ. Fotbal Club FCSB va trebui sa trebui sa joace restul de 13 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Valentin Iulian CREȚU
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Florinel Teodor COMAN
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento (fundaș central). In minutul 79 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Fotbal Club FCSB, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Ciprian Ioan DEAC
In minutul 84, schimbare, iese extremă stânga Valentin Ionuţ COSTACHE si intra Claudiu Adrian Mihai PETRILA
In minutul 85, schimbare, iese extremă stânga Florinel Teodor COMAN si intra Harlem-Eddy GNOHÉRÉ

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

Billel OMRANI 30’
46’ Marko MOMČILOVIĆ