Arbitri asistenţi Imre Laszlo Bucsi (Sfântu Gheorghe), Stelian Slabu (Brașov)
Arbitru observator Laszlo Sajtos (Sibiu)
Observator Octavian Goga (Brașov)
Spectatori 156

Meciul din data 07.02.2020 dintre echipele Astra Giurgiu si Chindia Târgoviște se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 156 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Cătălin Busi (Rm Vâlcea) impreuna cu arbitrii asistenti Imre Laszlo Bucsi (Sfântu Gheorghe), Stelian Slabu (Brașov).

Astra Giurgiu: Denis ALIBEC, Julien Antoine BÈGUE, Andrei TRUSESCU, Gabriel Bogdan SIMION, Gabriel Sebastian TAMAȘ, Mihai Cosmin RĂDUȚ, David Beniamin LAZAR, Gabriel Nicolae ENACHE, Alexandru Adrian DANDEA, Ljuban CREPULJA, Valentin GHEORGHE si rezervele: Ionuţ Ciprian BICEANU, Georgi KITANOV, Dinu GRAUR, Kehinde Abdul FATAI Feyi, Constantin Cristian DIMA, Dragoș GHEORGHE, David BRUNO.

Chindia Târgoviște: Josip IVANČIĆ, Ovidiu Alexandru BIC, Bradley DIALLO, Adrian IONIȚĂ, Alexandru Constantin BENGA, Marius Mădălin MARTAC, Dinu MOLDOVAN, Vadim RAȚĂ, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO, Valmir BERISHA si rezervele: Andrei BURLACU, Cornel DINU II, Denis Constantin DUMITRAȘCU, Alexandru NEGREA, Cristian Daniel NEGUȚ, Iustin Alin POPESCU.

In minutul 25, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Vadim RAȚĂ
In minutul 46, schimbare, iese Alexandru PIFTOR si intra Cristian Daniel NEGUȚ
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Adrian IONIȚĂ
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș stânga Valentin GHEORGHE si intra Dragoș GHEORGHE
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș central Gabriel Bogdan SIMION si intra Kehinde Abdul FATAI Feyi
In minutul 66, schimbare, iese fundaș stânga Adrian IONIȚĂ si intra Alexandru NEGREA
In minutul 74, schimbare, iese extremă dreapta Josip IVANČIĆ si intra Filip DANGUBIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Cristian Daniel NEGUȚ (rezervă). In minutul 80 al partidei dintre Astra Giurgiu si Chindia Târgoviște, Chindia Târgoviște deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO (mijlocaș stânga). In minutul 83 al partidei dintre Astra Giurgiu si Chindia Târgoviște, scorul devine 0 - 2.
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Mihai Cosmin RĂDUȚ
In minutul 88, schimbare, iese fundaș dreapta Gabriel Nicolae ENACHE si intra David BRUNO
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Andrei TRUSESCU
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Mihai Cosmin RĂDUȚ (mijlocaș dreapta). In minutul 90+2 al partidei dintre Astra Giurgiu si Chindia Târgoviște, scorul devine 1 - 2.

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa Chindia Târgoviște.

BERISHA
25’ Vadim RAȚĂ
46’ Alexandru PIFTOR