Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (București), Florin Păunescu (Rm Vâlcea)
Arbitru observator Adrian Vidan (București)
Observator Ion Craiu (București)
Spectatori 400

Meciul din data 15.02.2020 dintre echipele si Gaz metan Mediaș se disputa in localitatea Clinceni pe stadionul Academica. in fata a 400 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Viorel Cojocaru (Galați) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (București), Florin Păunescu (Rm Vâlcea).

: Florin BEJAN, Adrian Gheorghe ŞUT, Jakub VOJTUŠ, David Humanes MUÑOZ, MIGUEL José Oliveira Silva SANTOS, George Cristian MERLOI, Giannis KONTOES, Mihai DOBRESCU, Eugeniu CEBOTARU, Alexandru BUZIUC, Sofien MOUSSA si rezervele: Florin Vasile ACHIM, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Denis VENTÚRA, Răzvan Bogdan PATRICHE, Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Robert ION, Alexandru Cristian ALBU.

Gaz metan Mediaș: Sergiu Florin BUȘ, Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso, Sergiu Robert CIOCAN, Lukáš DROPPA, Boubacar FOFANA, Adrian Ioan HORA, Ionuț Justinian LARIE, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Răzvan Ștefan POPA, Mihai VELISAR, Mihai Ionuț BUTEAN si rezervele: ELY Ernesto Lopes FERNANDES, Nasser CHAMED, Mickael DIAKOTA, Stephan Leonard DRĂGHICI, Ricardo Jorge Cecília BATISTA, GABRIEL Rodrigues de Moura, Thomas JUEL-NIELSEN.

GOOOL! Gol marcat pentru de Jakub VOJTUŠ (mijlocaș central). In minutul 03 al partidei dintre si Gaz metan Mediaș, deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 09, schimbare, iese mijlocaș stânga Sergiu Robert CIOCAN si intra Nasser CHAMED
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Nasser CHAMED (rezervă). In minutul 36 al partidei dintre si Gaz metan Mediaș, Gaz metan Mediaș reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Adrian Ioan HORA (mijlocaș central). In minutul 41 al partidei dintre si Gaz metan Mediaș, scorul devine 1 - 2.
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Sergiu Florin BUȘ (atacant). In minutul 49 al partidei dintre si Gaz metan Mediaș, scorul devine 1 - 3.
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso
In minutul 52, schimbare, iese mijlocaș stânga Alexandru BUZIUC si intra Robert ION
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Adrian Ioan HORA
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș defensiv Adrian Gheorghe ŞUT si intra Denis VENTÚRA
In minutul 65, schimbare, iese mijlocaș dreapta Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso si intra Mickael DIAKOTA
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Mihai DOBRESCU
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș central Adrian Ioan HORA si intra GABRIEL Rodrigues de Moura
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Boubacar FOFANA
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș defensiv Eugeniu CEBOTARU si intra Florin Vasile ACHIM
In minutul 82, - Gaz metan Mediaș, scor 2 - 3, gol din penalty transformat pentru de Jakub VOJTUŠ
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Răzvan Neculaie PLEȘCA

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 2 pentru echipa Gaz metan Mediaș.