Data disputării 22.02.2020 - 14:30
Stadion Anghel Iordănescu
Localitatea Voluntari
Arbitru Iulian Călin (Ștefănești - Ag)
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), George Florin Neacșu (Câmpulung Mu)
Arbitru observator Florin Hâncu (Brașov)
Observator Constantin Tolea (București)
Spectatori 500

Meciul din data 22.02.2020 dintre echipele FC Voluntari si FC Hermannstadt se disputa in localitatea Voluntari pe stadionul Anghel Iordănescu. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Călin (Ștefănești - Ag) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), George Florin Neacșu (Câmpulung Mu).

FC Voluntari: Cosmin Florin ACHIM, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Alexandru Nicolae VLAD, Andraž STRUNA, Moussa SANOH, Alexandru Ștefan PAŞCANU, Aissa Bilal LAÏDOUNI, Ion GHEORGHE, ERIC de Oliveira Pereira, Pablo DE LUCAS Torres, Valentin Alexandru COJOCARU si rezervele: Claudiu BELU-IORDACHE, Alexandru TUDORIE, Marko SIMONOVSKI, Victor Teodor RÂMNICEANU, Vlad Călin MORAR, Ionuț BALAUR, Alexandru MĂŢAN.

FC Hermannstadt: Sorin Marian BUȘU, Andrei Ioan CORDEA, CRISTIANO Pereira Figueiredo, Gabriel DEBELJUH, Alin DOBROSAVLEVICI, ROMÁRIO Santos Pires, Kévin Ramon RIMANE, Ionuț STOICA, Afonso TAIRA, TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA, Lucian BUZAN si rezervele: Emanuel NOVO Rodrigues, Lucian Mihai DUMITRIU, Joálisson SANTOS Oliveira, Petrișor Ionuț PETRESCU, Ousmane Diarassouba VIERA, Alexandru VODĂ.

In minutul 10, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Sorin Marian BUȘU
In minutul 29, schimbare, iese extremă dreapta Lucian BUZAN si intra Petrișor Ionuț PETRESCU
In minutul 39, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Gabriel DEBELJUH
In minutul 44, FC Voluntari - FC Hermannstadt, scor 1 - 0, gol din penalty transformat pentru FC Voluntari de ERIC de Oliveira Pereira
In minutul 54, schimbare, iese mijlocaș stânga ROMÁRIO Santos Pires si intra YAZALDE Gomes Pinto
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Moussa SANOH (mijlocaș dreapta). In minutul 63 al partidei dintre FC Voluntari si FC Hermannstadt, scorul devine 2 - 0.
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș dreapta Moussa SANOH si intra Claudiu BELU-IORDACHE
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Kévin Ramon RIMANE
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Ion GHEORGHE
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș stânga Ion GHEORGHE si intra Alexandru MĂŢAN
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș dreapta Kévin Ramon RIMANE si intra Lucian Mihai DUMITRIU
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș central ERIC de Oliveira Pereira si intra Vlad Călin MORAR
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, TIAGO Miguel Monteiro de ALMEIDA
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Hermannstadt, Afonso TAIRA

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa FC Voluntari.

DEBELJUH
10’ Sorin BUŞU
29’ Lucian BUZAN
Petrișor PETRESCU
39’ Gabriel DEBELJUH
1 - 0 penalty ERIC 44’