Arbitru Iulian Dima (București)
Arbitri asistenţi Bogdan Gheorghe (București), Dragoș Mihai Iliescu (Craiova)
Arbitru observator Zoltan Szekely (Baia Mare)
Observator Viorel Anghelinei (Galați)

Meciul din data 08.03.2020 dintre echipele Chindia Târgoviște si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe se disputa in localitatea Ploiești pe stadionul Ilie Oană. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Dima (București) impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Gheorghe (București), Dragoș Mihai Iliescu (Craiova).

Chindia Târgoviște: Bradley DIALLO, Vadim RAȚĂ, Andrei Ovidiu PIȚIAN, Dinu MOLDOVAN, Marius Mădălin MARTAC, Laurențiu Nicolae CORBU, Ovidiu Alexandru BIC, Valmir BERISHA, Cătălin Constantin BARBU, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO, Andrei Dragoș ȘERBAN si rezervele: Iustin Alin POPESCU, Daniel Ionuț NOVAC, Denis Constantin DUMITRAȘCU, Daniel Constantin FLOREA, Filip DANGUBIĆ , Alexandru Constantin BENGA.

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Roland NICZULY, Florin Bogdan ŞTEFAN, Răzvan TINCU, Gabriel Cristian VAŞVARI, Lóránt KOVÁCS, István Sándor FÜLÖP, Tomás DÍAZ, Ioan Andrei Vasile DUMITER, Rachid Ahmed BOUHENNA, Nicolae CARNAT, Radoslav Bonchev DIMITROV si rezervele: Marius ȘTEFĂNESCU, Goran KARANOVIĆ, Peter GÁL-ANDREZLY, Lóránd Levente FÜLÖP, Anass ACHAHBAR, Daniel Marinel CELEA, FEJÉR Bela Csongor.

GOOOL! Gol marcat pentru Chindia Târgoviște de Bradley DIALLO (fundaș central). In minutul 27 al partidei dintre Chindia Târgoviște si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Chindia Târgoviște deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 31, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO
In minutul 46, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Lóránt KOVÁCS
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de István Sándor FÜLÖP (mijlocaș central). In minutul 47 al partidei dintre Chindia Târgoviște si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 58, schimbare, iese atacant Cătălin Constantin BARBU si intra Filip DANGUBIĆ
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș defensiv Lóránt KOVÁCS si intra Lóránd Levente FÜLÖP
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș dreapta Franck Alex Neeb-Noma Blaise YAMÉOGO si intra Denis Constantin DUMITRAȘCU
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei Chindia Târgoviște, Marius Mădălin MARTAC
In minutul 73, schimbare, iese atacant Valmir BERISHA si intra Daniel Constantin FLOREA
In minutul 74, schimbare, iese atacant Ioan Andrei Vasile DUMITER si intra Goran KARANOVIĆ
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș dreapta Tomás DÍAZ si intra Marius ȘTEFĂNESCU
In minutul 81, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Gabriel Cristian VAŞVARI