Arbitru Horațiu Mircea Feșnic (Cluj)
Arbitri asistenţi Alexandru Cerei (Cluj), Valentin Avram (București)
Arbitru observator Paul Mincu (București)
Observator Sorin Boca (Iași)

Meciul din data 25.07.2020 dintre echipele Gaz metan Mediaș si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Mediaș pe stadionul Gaz metan. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horațiu Mircea Feșnic (Cluj) impreuna cu arbitrii asistenti Alexandru Cerei (Cluj), Valentin Avram (București).

Gaz metan Mediaș: Nasser CHAMED, Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso, Marius Marcel CONSTANTIN, Lukáš DROPPA, Daniel Ovidiu NICULA, GABRIEL Rodrigues de Moura, Ionuț Justinian LARIE, Eduard Adrian NICULA, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Răzvan Alin TRIF, Mihai VELISAR, Mihai Ionuț BUTEAN si rezervele: Cristian Eduard AVRAM, Mickael DIAKOTA, Thomas JUEL-NIELSEN, Răzvan Ștefan POPA.

Fotbal Club FCSB: Ionuț Daniel VÂNĂ, Iulian Lucian CRISTEA, Cristian Cosmin DUMITRU, George Andrei MIRON, Olimpiu Vasile MORUȚAN, Romeo Adrian NIȚĂ, Alexandru Grigoraş PANTEA, Ionuţ Constantin PANŢÂRU, Ovidiu PERIANU, Adrian Tabarcea PETRE si rezervele: Darius Dumitru OLARU, Mihai Răzvan UDREA, Aristidis SOILEDIS.

In minutul 05, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Mihai VELISAR
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Ionuț Daniel VÂNĂ (mijlocaș central). In minutul 21 al partidei dintre Gaz metan Mediaș si Fotbal Club FCSB, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese extremă stânga Cristian Cosmin DUMITRU si intra Darius Dumitru OLARU
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Lukáš DROPPA
In minutul 53, schimbare, iese mijlocaș central Nasser CHAMED si intra Eduard Adrian NICULA
In minutul 54, schimbare, iese fundaș stânga Mihai VELISAR si intra RAREȘ ȘTEFAN DOGARU
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș stânga Răzvan Alin TRIF si intra Mickael DIAKOTA
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Darius Dumitru OLARU
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș stânga Ovidiu PERIANU si intra Aristidis SOILEDIS
In minutul 84, schimbare, iese atacant Nicolao Manuel DUMITRU Cardoso si intra Cristian Eduard AVRAM

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Fotbal Club FCSB.

0 - 1 21’ Ionuț VÂNĂ
46’ Cristian DUMITRU