Arbitru Andrei Florin Chivlete (București)
Arbitri asistenţi Mircea Orbuleț (București), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Andrei Ioniță (București)
Observator Constantin Stătescu (București)

Meciul din data 05.08.2020 dintre echipele Dinamo București si Viitorul Constanța se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivlete (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Orbuleț (București), Andrei Constantinescu (București).

Dinamo București: Marco EHMANN, Kristián Koštrna, Valentin Marius LAZĂR, Mihai Alexandru NEICUȚESCU, Filip MRZLJAK, Ante PULJIĆ, Daniel Iliuță POPA, Deian Cristian SORESCU, Lukáš SKOVAJSA, Alexandru Ilie RĂUŢĂ, Cătălin George STRATON si rezervele: .

Viitorul Constanța: Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO, Vlad Alexandru ACHIM, Andrei Viorel ARTEAN, Árpád Ors György TORDAI, Alexi Paul PITU, Sebastian MLADEN, Paul Alexandru IACOB, Marco DULCA, Bradley DE NOOIJER, Tiberiu Ionuț CĂPUȘĂ, Aurelian Ionuț CHIȚU si rezervele: Bogdan Gheorghe LAZĂR, Darius GROSU, Luca Cristian ANDRONACHE, Ștefan BODIȘTEANU.

In minutul 34, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Kristián Koštrna
In minutul 35, Dinamo București - Viitorul Constanța, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru Viitorul Constanța de Vlad Alexandru ACHIM
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Deian Cristian SORESCU (mijlocaș dreapta). In minutul 37 al partidei dintre Dinamo București si Viitorul Constanța, Dinamo București reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese portar Bradley DE NOOIJER si intra Bogdan Gheorghe LAZĂR
In minutul 46, schimbare, iese extremă dreapta Mihai Alexandru NEICUȚESCU si intra Ahmed Andrei BANI Mustafa
In minutul 46, schimbare, iese extremă stânga Daniel Iliuță POPA si intra Andreas Mircea MIHAIU
In minutul 48, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Bogdan Gheorghe LAZĂR
In minutul 65, schimbare, iese mijlocaș central Filip MRZLJAK si intra Ionuț Daniel ȘERBAN
In minutul 68, schimbare, iese extremă dreapta Aurelian Ionuț CHIȚU si intra Louis MUNTEANU
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș central Marco DULCA si intra Darius GROSU
In minutul 74, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Darius GROSU
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru Ilie RĂUŢĂ si intra Ricardo Florin GRIGORE
In minutul 87, schimbare, iese atacant Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO si intra Luca Cristian ANDRONACHE
In minutul 87, schimbare, iese rezervă Ștefan BODIȘTEANU si intra Alexi Paul PITU
In minutul 90+3, schimbare, iese mijlocaș dreapta Deian Cristian SORESCU si intra Szabolcs KILYEN

1 - 1 Deian SORESCU 37’
46’ Bradley DE NOOIJER
Bogdan LAZĂR
Mihai NEICUȚESCU
Ahmed BANI
46’
Daniel POPA
Andreas MIHAIU
46’
48’ Bogdan LAZĂR
Filip MRZLJAK
Ionuț ȘERBAN
65’
68’ Aurelian CHIŢU
Louis MUNTEANU
68’ Marco DULCA
Darius GROSU
74’ Darius GROSU
Alexandru RĂUŢĂ
Ricardo GRIGORE
78’
87’ RIVALDINHO
Luca ANDRONACHE
87’ Ștefan BODIȘTEANU