Data disputării 19.10.2020 - 21:00
Stadion Ion Comșa
Localitatea Călărași
Arbitru Adrian Viorel Cojocaru (Galați)
Arbitri asistenţi Marius Cristian Marchidanu (Brăila), Alexandru Vodă (Alba Iulia)
Arbitru observator Andrei Ioniță (București)

Meciul din data 19.10.2020 dintre echipele si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Călărași pe stadionul Ion Comșa. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Viorel Cojocaru (Galați) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Cristian Marchidanu (Brăila), Alexandru Vodă (Alba Iulia).

: Răzvan Bogdan PATRICHE, Octavian Gabriel VÂLCEANU, Petrișor Ionuț PETRESCU, Georgi Velikov PASHOV, Mladen JUTRIĆ, Mihai DOBRESCU, Andrei Ioan CORDEA, Tsvetelin CHUNCHUKOV, Eugeniu CEBOTARU, Juan Bautista CASCINI, Răzvan ANDRONIC si rezervele: .

Fotbal Club FCSB: Andrei Daniel VLAD, Florin Lucian TĂNASE, Ovidiu Marian POPESCU, Ionuţ Constantin PANŢÂRU, Olimpiu Vasile MORUȚAN, George Andrei MIRON, Dennis MAN, Iulian Lucian CRISTEA, Valentin Iulian CREȚU, Sergiu Florin BUȘ, Alexandru BUZIUC si rezervele: .

In minutul 39, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Andrei Ioan CORDEA
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Ovidiu Marian POPESCU si intra Ovidiu PERIANU
In minutul 46, schimbare, iese extremă stânga Alexandru BUZIUC si intra Octavian George POPESCU
In minutul 46, schimbare, iese atacant Răzvan ANDRONIC si intra Raul Andrei RUSESCU
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Petrișor Ionuț PETRESCU si intra Florin Vasile ACHIM
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Juan Bautista CASCINI
In minutul 65, schimbare, iese atacant Sergiu Florin BUȘ si intra Ionuț Daniel VÂNĂ
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Dennis MAN
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș central Tsvetelin CHUNCHUKOV si intra Alexandru BOICHUK
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Iulian Lucian CRISTEA
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei , Răzvan Bogdan PATRICHE
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș defensiv Juan Bautista CASCINI si intra DUMITRIU
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Dennis MAN (extremă dreapta). In minutul 86 al partidei dintre si Fotbal Club FCSB, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Olimpiu Vasile MORUȚAN (mijlocaș dreapta). In minutul 89 al partidei dintre si Fotbal Club FCSB, scorul devine 0 - 2.

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa Fotbal Club FCSB.

Andrei CORDEA 39’
46’ Ovidiu POPESCU
Ovidiu PERIANU
46’ Alexandru BUZIUC