1 - 1

Dinamo Bucharest - Astra Giurgiu - 14.11.2020 English version
Data disputării 14.11.2020 - 21:00
Arbitru Andrei Florin Chivulete (București)
Arbitri asistenţi George Florin Neacșu (Câmpulung Mus), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Liviu Ciubotariu (Galați)

Meciul din data 14.11.2020 dintre echipele Dinamo București si Astra Giurgiu se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivulete (București) impreuna cu arbitrii asistenti George Florin Neacșu (Câmpulung Mus), Andrei Constantinescu (București).

Dinamo București: Magaye Serigne Falilou GUEYE, Paul Viorel ANTON, Abdoulaye BA, Geani Mihai CREȚU, Juan del Carmen CÁMARA Mesa, ISMA LOPEZ, Tomás MEJÍAS Osorio, Deian Cristian SORESCU, Ante PULJIĆ, Cătălin MĂGUREANU si rezervele: .

Astra Giurgiu: Dario ČANAĐIJA, Daniel GRAOVAC, Alberth STAHL, Valentin GHEORGHE, Hugo Filipe Gonçalves Martins de SOUSA, Mihai Cosmin RĂDUȚ, Mihai Maximilian POPA, Ljuban CREPULJA, Constantin Valentin BUDESCU, David BRUNO, Valerică Marius GĂMAN si rezervele: .

In minutul 07, schimbare, iese fundaș dreapta Geani Mihai CREȚU si intra ALEIX GARCÍA Serrano
In minutul 24, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Paul Viorel ANTON
In minutul 34, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ante PULJIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Magaye Serigne Falilou GUEYE (extremă stânga). In minutul 57 al partidei dintre Dinamo București si Astra Giurgiu, Dinamo București deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Mihai Cosmin RĂDUȚ
In minutul 63, schimbare, iese fundaș stânga Hugo Filipe Gonçalves Martins de SOUSA si intra Constantin Cristian DIMA
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș central Alberth STAHL si intra Shlomi AZULAY
In minutul 66, schimbare, iese atacant Juan del Carmen CÁMARA Mesa si intra Diego FABBRINI
In minutul 66, schimbare, iese extremă stânga Magaye Serigne Falilou GUEYE si intra Adam NEMEC
In minutul 67, schimbare, iese extremă dreapta Cătălin MĂGUREANU si intra Valentin Ioan BORCEA
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș dreapta Mihai Cosmin RĂDUȚ si intra Sébastien WÜTRICH
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș defensiv Paul Viorel ANTON si intra Janusz GOL
In minutul 90+3, schimbare, iese atacant Constantin Valentin BUDESCU si intra Romario Răzvan MOISE

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Dinamo București.

ALEIX GARCÍA
07’
Paul ANTON 24’
Ante PULJIĆ 34’
1 - 0 Magaye GUEYE 57’
60’ Mihai RĂDUȚ
63’ Hugo SOUSA
Constantin DIMA
63’ Alberth STAHL
Shlomi AZULAY
Juan CÁMARA
Diego FABBRINI
66’
Magaye GUEYE
Adam NEMEC
66’
Cătălin MĂGUREANU
Valentin BORCEA
67’
76’ Mihai RĂDUȚ
Sébastien WÜTRICH
Paul ANTON
Janusz GOL
81’
90+3’ Constantin BUDESCU