FC Vaslui - Gaz metan Mediaș - 03.03.2014 English version
Data disputării 03.03.2014 - 21:00
Stadion Municipal
Localitatea Vaslui

Meciul din data 03.03.2014 dintre echipele FC Vaslui si Gaz metan Mediaș se disputa in localitatea Vaslui pe stadionul Municipal.

FC Vaslui: Matías Enrique ABELAIRAS, Liviu Ion ANTAL, Ionuț BALAUR, Piotr CELEBAN, Gilmerson Avelino dos Santos Mota "GIL BAHIA", Nicolae Constantin MUȘAT, César ORTIZ Puentenueva, Mike TEMWANJERA, MADSON Henrique Nascimento Santos, Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS, Vytautas Gediminas ČERNIAUSKAS si rezervele: .

Gaz metan Mediaș: Jasmin TRTOVAC, Răzvan George AVRAM, Radu Neculai ZAHARIA, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Aymen TAHAR, Ciprian Cătălin PETRE, Sergiu Horațiu MUTH, Ionuț Arghir BUZEAN, Ovidiu COVACIU, Florin Cristian DAN, Victor Da Silva Medeiros "VITINHO" si rezervele: .

In minutul 19, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Radu Neculai ZAHARIA
In minutul 33, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Jasmin TRTOVAC
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Vaslui, Ionuț BALAUR
In minutul 58, schimbare, iese atacant Matías Enrique ABELAIRAS si intra Andrei Ștefan ENESCU
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gilmerson Avelino dos Santos Mota "GIL BAHIA" si intra Adrian Marian PĂTULEA
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș central Liviu Ion ANTAL si intra Mauricio Andrés CUERO Castillo
In minutul 75, schimbare, iese Alexandru MUNTEANU si intra Răzvan George AVRAM
GOOOL! Gol marcat pentru FC Vaslui de Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS (mijlocaș stânga). In minutul 76 al partidei dintre FC Vaslui si Gaz metan Mediaș, FC Vaslui deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș central Florin Cristian DAN si intra Aliu "Kaby" DJALÓ
In minutul 84, schimbare, iese Adrian Alexandru MĂRKUȘ si intra Ovidiu COVACIU
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Vaslui, César ORTIZ Puentenueva
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Vaslui, Andrei Ștefan ENESCU

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa FC Vaslui.

VITINHO
19’ Radu ZAHARIA
33’ Jasmin TRTOVAC
Ionuț BALAUR 44’
Matías ABELAIRAS
Andrei ENESCU
58’
Gilmerson GIL BAHIA
Adrian PĂTULEA
60’
Liviu ANTAL
Mauricio CUERO
70’
75’ Alexandru MUNTEANU