Data disputării 03.03.2014 - 18:30
Stadion Tineretului
Localitatea Brașov
Spectatori 200

Meciul din data 03.03.2014 dintre echipele Corona Brașov si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Brașov pe stadionul Tineretului. in fata a 200 spectatori.

Corona Brașov: Sergiu Florin BUȘ, Răzvan Tudor DAMIAN, Cătălin Iulian DEDU, Răzvan Ionuţ DÂLBEA, Sergiu Victor HOMEI, Alexandru Traian MARC, Francisco WANDERSON Miranda, Vlad MUNTEANU II, Sergiu Alexandru NEACŞA, Raphael Andrei STĂNESCU, Andrei POVERLOVICI si rezervele: .

Concordia Chiajna: Neluț Stelian ROȘU, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Carlos WELLINGTON da Silva, Florin Flavius PURECE, Emmanouil PAPASTERIANOS, Mihai Daniel LECA, Cristian Costel MELINTE, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Alberto COBREA, Valentin Costin DIMA si rezervele: .

In minutul 18, cartonas galben primit de jucatorul echipei Corona Brașov, Andrei POVERLOVICI
GOOOL! Gol marcat pentru Corona Brașov de Sergiu Florin BUȘ (atacant). In minutul 31 al partidei dintre Corona Brașov si Concordia Chiajna, Corona Brașov deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Emmanouil PAPASTERIANOS
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei Corona Brașov, Vlad MUNTEANU II
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Corona Brașov, Răzvan Ionuţ DÂLBEA
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Neluț Stelian ROȘU (mijlocaș defensiv). In minutul 53 al partidei dintre Corona Brașov si Concordia Chiajna, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 54, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Mihai Daniel LECA
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei Corona Brașov, Francisco WANDERSON Miranda
In minutul 62, schimbare, iese si intra Valentin COȘEREANU
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Cristian Costel MELINTE
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Florin Flavius PURECE (mijlocaș central). In minutul 65 al partidei dintre Corona Brașov si Concordia Chiajna, scorul devine 1 - 2.
In minutul 69, schimbare, iese atacant Cătălin Iulian DEDU si intra Valentin Daniel BALINT
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Cătălin Mihai SAVIN
GOOOL! Gol marcat pentru Corona Brașov de Sergiu Florin BUȘ (atacant). In minutul 78 al partidei dintre Corona Brașov si Concordia Chiajna, Corona Brașov reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 8, cartonas galben primit de jucatorul echipei Corona Brașov, Sergiu Victor HOMEI
In minutul 89, schimbare, iese mijlocaș stânga Sergiu Alexandru NEACŞA si intra Florian Dumitru PÂRVU
In minutul 91, schimbare, iese mijlocaș defensiv Emmanouil PAPASTERIANOS si intra Sorin Constantin ISPIR
In minutul 92, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Corona Brașov, Răzvan Ionuţ DÂLBEA. Corona Brașov va trebui sa trebui sa joace minutele ramase de jucat din aceasta partida in 10 jucatori.

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.

1 - 0 Sergiu BUȘ 31’
45’ Emmanouil PAPASTERIANOS
Vlad MUNTEANU II 51’
Răzvan DÂLBEA 52’
1 - 1 53’ Neluț ROȘU
54’ Mihai LECA
WANDERSON 55’
62’
Valentin COȘEREANU
64’ Cristian MELINTE
1 - 2 65’ Florin PURECE
Cătălin DEDU
Valentin BALINT
69’
73’ Cătălin SAVIN
2 - 2 Sergiu BUȘ 78’
Sergiu HOMEI 8’
Sergiu NEACȘA
Florian PÂRVU
89’
91’ Emmanouil PAPASTERIANOS