Liga 1
Romanian Soccer  Cauta in Romanian Soccer
Romanian Soccer
Nationala Romaniei
 

FOTBAL INTERNATIONAL

-

UK Anglia:Premier League

-

Clasament Premier League

-

Clasament Championship

-

IT Italia: Serie A

-

Clasament Serie A Italia

-

Clasament Serie B Italia

-

SP Spain:Primera División

-

Clasament Primera Division

-

DE Germania: Bundesliga

-

Clasament Bundesliga

-

Clasament Zweite Bundesliga

-

FR Franta: Ligue 1

-

Clasament Ligue 1

-

PO Portugalia: Liga Sagres

-

Clasament Portugalia

-

OL Olanda: Eredivisie

-

Clasament Olanda

-

BE Belgia: Jupiler League

-

Clasament Belgia

-

TU Turcia: Süper Lig

-

Clasament Turcia

-

GR Grecia:Ethniki Katigoria

-

RU Rusia: Premier League

-

Clasament Rusia

-

UC Ucraina: Vyscha Liga

-

ball America de Sud

-

ball Africa

-

Cupa Africii pe Natiuni

-

ball Asia

-



Clasament C4 2016-2017

Seria C1 | Seria C2 | Seria C3 | Seria C4 | Seria C5 |

Etapa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Romania Liga 3 - Standings  c4/ Romania Liga 3 - Standings c4/

Clasament si etape din C4

  Clasament: General Acasa Deplasare Retur   Ultima actualizare
25 Martie 2017
Pozitie in clasament Echipa Meciuri V E I Goluri G.dif. Puncte
1 CSM Şcolar Reşiţa 17 10 2 5 29-15 14 32
2 Industria Galda de Jos 17 9 5 3 28-16 12 32
3 CS Național Sebiș 17 10 1 6 30-23 7 31
4 Cetate Deva 17 10 1 6 29-26 3 31
5 Ripensia Timișoara 17 8 6 3 31-21 10 30
6 CSM Lugoj 17 7 6 4 21-20 1 27
7 Performanţa Ighiu 17 5 6 6 27-26 1 21
8 Gloria Lunca Teuz Cermei 17 5 6 6 20-19 1 21
9 ACS Poli Timişoara II 17 6 3 8 26-35 -9 21
10 Pandurii Târgu-Jiu II 17 6 1 10 24-25 -1 19
11 Millenium Giarmata 17 4 5 8 20-28 -8 17
12 Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic 17 5 2 10 18-35 -17 17
13 Unirea 1924 Alba-Iulia 17 4 4 9 18-23 -5 16
14 UTA Bătrâna Doamnă II 17 4 4 9 14-23 -9 16
*V = Victorii; E = Meciuri terminate la egalitate; I = Infrangeri; G.dif = Diferenta dintre golurile date si golurile primite.
*Poate exista o intarziere de pana la doua ore de la incheierea unui meci pana la actualizarea clasamentului.
Liga 3 C4 Etapa 1
02.09.2016 Unirea 1924 Alba-Iulia
2 - 2
  Milenium Giarmata Comparatie
02.09.2016 Cetate Deva
1 - 3
  Industria Galda de Jos Comparatie
02.09.2016 CSM Lugoj
2 - 2
  Performanţa Ighiu Comparatie
03.09.2016 UTA Bătrâna Doamnă II
0 - 2
  ACS Poli Timişoara II Comparatie
03.09.2016 Gloria Lunca Teuz Cernei
2 - 1
  Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
03.09.2016 Ripensia Timișoara
0 - 3
  CS Național Sebiș Comparatie
20.09.2016 CSM Şcolar Reşiţa
1 - 0
  Pandurii Târgu-Jiu II Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 2
09.09.2016 Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
0 - 3
  Unirea 1924 Alba-Iulia Comparatie
09.09.2016 ACS Poli Timişoara II
5 - 1
  Cetate Deva Comparatie
09.09.2016 Pandurii Târgu-Jiu II
0 - 3
  UTA Bătrâna Doamnă II Comparatie
09.09.2016 CS Național Sebiș
1 - 0
  CSM Şcolar Reşiţa Comparatie
10.09.2016 Industria Galda de Jos
0 - 1
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
10.09.2016 Performanţa Ighiu
1 - 4
  Ripensia Timișoara Comparatie
10.09.2016 Milenium Giarmata
0 - 2
  CSM Lugoj Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 3
16.09.2016 Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
3 - 0
  Milenium Giarmata Comparatie
16.09.2016 Unirea 1924 Alba-Iulia
0 - 2
  Industria Galda de Jos Comparatie
16.09.2016 Cetate Deva
1 - 0
  Pandurii Târgu-Jiu II Comparatie
17.09.2016 Gloria Lunca Teuz Cernei
4 - 0
  ACS Poli Timişoara II Comparatie
17.09.2016 UTA Bătrâna Doamnă II
1 - 2
  CS Național Sebiș Comparatie
17.09.2016 CSM Şcolar Reşiţa
3 - 4
  Performanţa Ighiu Comparatie
17.09.2016 Ripensia Timișoara
2 - 2
  CSM Lugoj Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 4
23.09.2016 ACS Poli Timişoara II
0 - 0
  Unirea 1924 Alba-Iulia Comparatie
23.09.2016 Pandurii Târgu-Jiu II
1 - 0
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
23.09.2016 CS Național Sebiș
6 - 3
  Cetate Deva Comparatie
23.09.2016 Performanţa Ighiu
2 - 0
  UTA Bătrâna Doamnă II Comparatie
23.09.2016 CSM Lugoj
0 - 2
  CSM Şcolar Reşiţa Comparatie
23.09.2016 Milenium Giarmata
0 - 0
  Ripensia Timișoara Comparatie
24.09.2016 Industria Galda de Jos
3 - 2
  Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 5
30.09.2016 Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
2 - 5
  ACS Poli Timişoara II Comparatie
30.09.2016 Unirea 1924 Alba-Iulia
1 - 2
  Pandurii Târgu-Jiu II Comparatie
30.09.2016 Cetate Deva
2 - 1
  Performanţa Ighiu Comparatie
01.10.2016 Industria Galda de Jos
3 - 1
  Milenium Giarmata Comparatie
01.10.2016 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 - 2
  CS Național Sebiș Comparatie
01.10.2016 UTA Bătrâna Doamnă II
0 - 1
  CSM Lugoj Comparatie
01.10.2016 CSM Şcolar Reşiţa
1 - 3
  Ripensia Timișoara Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 6
07.10.2016 ACS Poli Timişoara II
1 - 2
  Industria Galda de Jos Comparatie
07.10.2016 Pandurii Târgu-Jiu II
4 - 0
  Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
07.10.2016 CS Național Sebiș
0 - 1
  Unirea 1924 Alba-Iulia Comparatie
07.10.2016 Performanţa Ighiu
2 - 2
  Gloria Lunca Teuz Cernei Comparatie
07.10.2016 CSM Lugoj
1 - 0
  Cetate Deva Comparatie
07.10.2016 Milenium Giarmata
1 - 2
  CSM Şcolar Reşiţa Comparatie
08.10.2016 Ripensia Timișoara
4 - 1
  UTA Bătrâna Doamnă II Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 7
14.10.2016 Milenium Giarmata
4 - 4
  ACS Poli Timişoara II Comparatie
14.10.2016 Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic
2 - 1
  CS Național Sebiș Comparatie
14.10.2016 Unirea 1924 Alba-Iulia
0 - 2
  Performanţa Ighiu Comparatie
14.10.2016 Cetate Deva
0 - 0
  Ripensia Timișoara Comparatie
15.10.2016 Industria Galda de Jos
4 - 1
  Pandurii Târgu-Jiu II Comparatie
15.10.2016 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 - 2
  CSM Lugoj Comparatie
15.10.2016 UTA Bătrâna Doamnă II
0 - 3
  CSM Şcolar Reşiţa Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 8
21.10.2016 Pandurii Târgu-Jiu II
1 - 2
  ACS Poli Timişoara II Comparatie
21.10.2016 CS Național Sebiș
3 - 2
  Industria Galda de Jos Comparatie
21.10.2016 CSM Lugoj
2 - 2
  Unirea 1924 Alba-Iulia Comparatie
22.10.2016 Performanţa Ighiu
0 - 1
  Nova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
22.10.2016 Ripensia Timișoara
1 - 1
  Gloria Lunca Teuz Cermei Comparatie
22.10.2016 CSM Şcolar Reşiţa
3 - 0
  Cetate Deva Comparatie
22.10.2016 UTA Bătrâna Doamnă II
0 - 2
  Milenium Giarmata Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 9
28.10.2016 Millenium Giarmata
2 - 1
  Pandurii Târgu-Jiu II Comparatie
28.10.2016 ACS Poli Timişoara II
0 - 1
  CS Național Sebiș Comparatie
28.10.2016 Unirea 1924 Alba-Iulia
0 - 1
  Ripensia Timișoara Comparatie
29.10.2016 Industria Galda de Jos
0 - 0
  Performanţa Ighiu Comparatie
29.10.2016 Gloria Lunca Teuz Cermei
0 - 2
  CSM Şcolar Reşiţa Comparatie
29.10.2016 Cetate Deva
1 - 0
  UTA Bătrâna Doamnă II Comparatie
30.10.2016 Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic
1 - 1
  CSM Lugoj Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 10
03.11.2016 UTA Bătrâna Doamnă II
0 - 0
  Gloria Lunca Teuz Cermei Comparatie
04.11.2016 CS Național Sebiș
1 - 0
  Pandurii Târgu-Jiu II Comparatie
04.11.2016 CSM Lugoj
1 - 0
  Industria Galda de Jos Comparatie
04.11.2016 Cetate Deva
2 - 0
  Millenium Giarmata Comparatie
05.11.2016 Performanţa Ighiu
6 - 0
  ACS Poli Timişoara II Comparatie
05.11.2016 Ripensia Timișoara
3 - 0
  Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
05.11.2016 CSM Şcolar Reşiţa
2 - 1
  Unirea 1924 Alba-Iulia Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 11
11.11.2016 Millenium Giarmata
2 - 1
  CS Național Sebiș Comparatie
11.11.2016 Pandurii Târgu-Jiu II
4 - 0
  Performanţa Ighiu Comparatie
11.11.2016 ACS Poli Timişoara II
3 - 2
  CSM Lugoj Comparatie
11.11.2016 Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic
0 - 2
  CSM Şcolar Reşiţa Comparatie
11.11.2016 Unirea 1924 Alba-Iulia
1 - 0
  UTA Bătrâna Doamnă II Comparatie
12.11.2016 Industria Galda de Jos
2 - 2
  Ripensia Timișoara Comparatie
12.11.2016 Gloria Lunca Teuz Cermei
2 - 4
  Cetate Deva Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 12
18.11.2016 CSM Lugoj
3 - 2
  Pandurii Târgu-Jiu II Comparatie
18.11.2016 Cetate Deva
3 - 1
  Unirea 1924 Alba-Iulia Comparatie
19.11.2016 Performanţa Ighiu
3 - 1
  CS Național Sebiș Comparatie
19.11.2016 Ripensia Timișoara
2 - 0
  ACS Poli Timişoara II Comparatie
19.11.2016 CSM Şcolar Reşiţa
1 - 1
  Industria Galda de Jos Comparatie
19.11.2016 UTA Bătrâna Doamnă II
1 - 0
  Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
19.11.2016 Gloria Lunca Teuz Cermei
1 - 0
  Millenium Giarmata Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 13
25.11.2016 Millenium Giarmata
3 - 1
  Performanţa Ighiu Comparatie
25.11.2016 CS Național Sebiș
2 - 0
  CSM Lugoj Comparatie
25.11.2016 Pandurii Târgu-Jiu II
3 - 1
  Ripensia Timișoara Comparatie
25.11.2016 ACS Poli Timişoara II
1 - 0
  CSM Şcolar Reşiţa Comparatie
25.11.2016 Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic
2 - 6
  Cetate Deva Comparatie
25.11.2016 Unirea 1924 Alba-Iulia
0 - 2
  Gloria Lunca Teuz Cermei Comparatie
26.11.2016 Industria Galda de Jos
2 - 2
  UTA Bătrâna Doamnă II Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 14
03.03.2017 Millenium Giarmata
0 - 0
  Unirea 1924 Alba-Iulia Comparatie
03.03.2017 Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic
1 - 0
  Gloria Lunca Teuz Cermei Comparatie
03.03.2017 ACS Poli Timişoara II
0 - 2
  UTA Bătrâna Doamnă II Comparatie
03.03.2017 Pandurii Târgu-Jiu II
2 - 1
  CSM Şcolar Reşiţa Comparatie
03.03.2017 CS Național Sebiș
4 - 3
  Ripensia Timișoara Comparatie
04.03.2017 Industria Galda de Jos
1 - 0
  Cetate Deva Comparatie
04.03.2017 Performanţa Ighiu
0 - 0
  CSM Lugoj Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 15
09.03.2017 UTA Bătrâna Doamnă II
1 - 0
  Pandurii Târgu-Jiu II Comparatie
10.03.2017 Unirea 1924 Alba-Iulia
1 - 2
  Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
10.03.2017 Cetate Deva
2 - 0
  ACS Poli Timişoara II Comparatie
10.03.2017 CSM Lugoj
2 - 0
  Millenium Giarmata Comparatie
11.03.2017 Gloria Lunca Teuz Cermei
0 - 0
  Industria Galda de Jos Comparatie
11.03.2017 CSM Şcolar Reşiţa
3 - 1
  CS Național Sebiș Comparatie
11.03.2017 Ripensia Timișoara
2 - 1
  Performanţa Ighiu Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 16
17.03.2017 Millenium Giarmata
1 - 1
  Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic Comparatie
17.03.2017 ACS Poli Timişoara II
1 - 1
  Gloria Lunca Teuz Cermei Comparatie
17.03.2017 Pandurii Târgu-Jiu II
1 - 2
  Cetate Deva Comparatie
17.03.2017 CS Național Sebiș
1 - 1
  UTA Bătrâna Doamnă II Comparatie
17.03.2017 CSM Lugoj
0 - 0
  Ripensia Timișoara Comparatie
18.03.2017 Industria Galda de Jos
1 - 0
  Unirea 1924 Alba-Iulia Comparatie
18.03.2017 Performanţa Ighiu
0 - 0
  CSM Şcolar Reşiţa Comparatie

Liga 3 C4 Etapa 17
24.03.2017 Nuova Mama Mia Bechicerecul-Mic
0 - 2
  Industria Galda de Jos Comparatie
24.03.2017 Unirea 1924 Alba-Iulia
5 - 2
  ACS Poli Timişoara II Comparatie
24.03.2017 Cetate Deva
1 - 0
  CS Național Sebiș Comparatie
25.03.2017 Gloria Lunca Teuz Cermei
2 - 2
  Pandurii Târgu-Jiu II Comparatie
25.03.2017 UTA Bătrâna Doamnă II
2 - 2
  Performanţa Ighiu Comparatie
25.03.2017 CSM Şcolar Reşiţa
3 - 0
  CSM Lugoj Comparatie
25.03.2017 Ripensia Timișoara
3 - 2
  Millenium Giarmata Comparatie