Arbitri asistenţi Octavian Șovre (Oradea) și Vasile Marinescu (București)
Arbitru observator Sorin Boca (Iași)
Observator Ioan Șulea (Brașov)
Spectatori 6.000

Meciul din data 13.04.2014 dintre echipele Ceahlăul Piatra-Neamț si Dinamo București se disputa in localitatea Piatra-Neamț pe stadionul Ceahlăul. in fata a 6.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marius Avram (București) impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre (Oradea) și Vasile Marinescu (București).

Ceahlăul Piatra-Neamț: Nicolae CALANCEA, Andrei Florin ȚEPEȘ-Bobu, Vlad Alexandru ACHIM, Lucian Cristian CAZAN, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Adrian Ion GHEORGHIU, Bojan GOLUBOVIĆ, Alexandru ICHIM, Emil Gabriel JULA, Marius Gheorghe ONCIU, Cătălin Andrei ȘTEFĂNESCU si rezervele: Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ, Lucas Gabriel López GARCÍA, Alexandru MARGINĂ, Paul Cristian MATECIUC, Doru POPADIUC, Sorin Mădălin TĂBĂCARIU, Bojan JOVIĆ.

Dinamo București: Valentin Marius LAZĂR, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Alexandre Benjamin DURIMEL, ELTON Charles Figueiredo da Silva, Steliano FILIP, Dragoș GRIGORE, Cosmin Gabriel MATEI, Dorin ROTARIU, Laurențiu Daniel RUS, Kamil BILIŃSKI si rezervele: BOUBACAR Mansaly, Constantin GRECU, Kristijan NAUMOVSKI, Adrian POPA II, Gelu Miodrag VELICI, Ionuț Daniel ȘERBAN, George Marius ȚUCUDEAN.

In minutul 19, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Kamil BILIŃSKI
In minutul 33, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Bojan GOLUBOVIĆ
In minutul 36, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Vlad Alexandru ACHIM
In minutul 46, schimbare, iese atacant Kamil BILIŃSKI si intra George Marius ȚUCUDEAN
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Cosmin Gabriel MATEI (mijlocaș dreapta). In minutul 51 al partidei dintre Ceahlăul Piatra-Neamț si Dinamo București, Dinamo București deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 60, schimbare, iese atacant Emil Gabriel JULA si intra Lucas Gabriel López GARCÍA
In minutul 61, schimbare, iese mijlocaș defensiv Vlad Alexandru ACHIM si intra Doru POPADIUC
In minutul 66, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Steliano FILIP
In minutul 67, schimbare, iese rezervă Lucas Gabriel López GARCÍA si intra Sorin Mădălin TĂBĂCARIU
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș central Dorin ROTARIU si intra Gelu Miodrag VELICI
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Gelu Miodrag VELICI
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cosmin Gabriel MATEI si intra Ionuț Daniel ȘERBAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Dinamo București.