Arbitri asistenţi Valentin Avram, Marius Nicoară
Arbitru observator Patriţiu Abrudan
Observator Constantin Stătescu
Spectatori 5.000

Meciul din data 09.11.2014 dintre echipele Concordia Chiajna si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 5.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colţescu impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram, Marius Nicoară.

Concordia Chiajna: Matej BAGARIĆ, Carlos WELLINGTON da Silva, Ricardo Miguel Martins ALVES, Fernando Henrique BOLDRIN, Mario BRLEČIĆ, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Adrian CRISTEA, Florin LOVIN, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Alexandru Constantin STAN, Florin MATACHE si rezervele: Mihai DINA, Hristijan DRAGARSKI, Marius George PENA, Florin Flavius PURECE, Cristian Ştefan RAICIU, Neluț Stelian ROȘU, Victor Teodor RÂMNICEANU.

Fotbal Club FCSB: Paul PAPP, Alexandru Mihăiță CHIPCIU, Valentin Alexandru COJOCARU, Lucian Ionuț FILIP, Claudiu Andrei KESERÜ, Adrian POPA, Andrei PREPELIȚĂ, Łukasz SZUKAŁA, Lucian Iulian SÂNMĂRTEAN, Cristian TĂNASE, Fernando Lopes dos Santos VARELA si rezervele: Nicandro BREEVELD, Iasmin LATOVLEVICI, Srdjan LUCHIN, Florin Constantin NIȚĂ, Cornel Emilian RÂPĂ, Nicolae Claudiu STANCIU, Alexandru BOURCEANU.

In minutul 16, schimbare, iese mijlocaș central Adrian CRISTEA si intra Neluț Stelian ROȘU
In minutul 40, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Paul PAPP
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Cristian TĂNASE (mijlocaș stânga). In minutul 44 al partidei dintre Concordia Chiajna si Fotbal Club FCSB, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Fernando Lopes dos Santos VARELA
In minutul 71, schimbare, iese fundaș dreapta Paul PAPP si intra Srdjan LUCHIN
In minutul 72, schimbare, iese fundaș central Mario BRLEČIĆ si intra Marius George PENA
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș dreapta Adrian POPA si intra Nicolae Claudiu STANCIU
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș defensiv Lucian Iulian SÂNMĂRTEAN si intra Nicandro BREEVELD
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș stânga Tiberiu Andrei SEREDIUC si intra Cristian Ştefan RAICIU

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Fotbal Club FCSB.

Neluț ROȘU
16’
40’ Paul PAPP
0 - 1 44’ TĂNASE Cristian
58’ Fernando VARELA
71’ Paul PAPP
Srdjan LUCHIN
Mario BRLEČIĆ
Marius PENA
72’
78’ Adrian POPA
Nicușor STANCIU
81’ Lucian SÂNMĂRTEAN