Arbitri asistenţi Aurel Oniță (Constanța), Alexandru Cerei (Cluj)
Arbitru observator Marian Salomir (Cluj)
Observator Cristian Vasc (Tg Lăpuș)
Spectatori 2000

Meciul din data 02.12.2015 dintre echipele ASA Târgu-Mureș si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Cluj Napoca pe stadionul Cluj Arena. in fata a 2000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ovidiu Hațegan (Arad) impreuna cu arbitrii asistenti Aurel Oniță (Constanța), Alexandru Cerei (Cluj).

ASA Târgu-Mureș: Ionuț BALAUR, Javier VELAYOS Rodríguez, Eduard Cornel STĂNCIOIU, Gabriel Stelian MUREŞAN, Filip JAZVIĆ, Alexandru DEDOV, Ramiro COSTA, Florin BEJAN, Saša BALIĆ, Mircea Ionuț AXENTE, Nicolás Martín GOROBSOV si rezervele: Claudiu Dorian VOICULEŢ, Adrian Ioan VICIU, Romario KORTZORG, Sergiu Cătălin HANCA, Iván GONZÁLEZ López, Paweł GOLAŃSKI, Pablo Daniel BRANDÁN.

Fotbal Club FCSB: Nicandro BREEVELD, Cătălin CARP, Lucian Ionuț FILIP, GUILHERME Haubert Sityá, Jugurtha HAMROUN, Florin Constantin NIȚĂ, Paul PAPP, Adrian POPA, Cornel Emilian RÂPĂ, Nicolae Claudiu STANCIU, Grégory Victor TADÉ si rezervele: Cristian Iulian ONȚEL, Valentin Alexandru COJOCARU, Rareș ENCEANU, Aymen TAHAR, Alexandru TUDORIE, Alexandru TÂRNOVAN, Jean-Sony ALCÉNAT.

In minutul 40, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Florin BEJAN
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Lucian Ionuț FILIP (mijlocaș defensiv). In minutul 41 al partidei dintre ASA Târgu-Mureș si Fotbal Club FCSB, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, GUILHERME Haubert Sityá
GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Ramiro COSTA (atacant). In minutul 48 al partidei dintre ASA Târgu-Mureș si Fotbal Club FCSB, ASA Târgu-Mureș reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Lucian Ionuț FILIP
In minutul 71, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Saša BALIĆ
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Gabriel Stelian MUREŞAN
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș stânga Alexandru DEDOV si intra Romario KORTZORG
In minutul 75, schimbare, iese atacant Grégory Victor TADÉ si intra Alexandru TUDORIE
In minutul 76, schimbare, iese fundaș stânga Saša BALIĆ si intra Pablo Daniel BRANDÁN
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș stânga Jugurtha HAMROUN si intra Jean-Sony ALCÉNAT
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș central Mircea Ionuț AXENTE si intra Claudiu Dorian VOICULEŢ
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Pablo Daniel BRANDÁN
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș central Nicolae Claudiu STANCIU si intra Rareș ENCEANU
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Adrian POPA

0 - 1 41’ Lucian FILIP
45’ GUILHERME
1 - 1 Ramiro COSTA 48’
56’ Lucian FILIP
Saša BALIĆ 71’
Gabriel MUREȘAN 73’
Alexandru DEDOV
Romario KORTZORG
74’
75’ Grégory TADÉ
Alexandru TUDORIE
Saša BALIĆ
Pablo BRANDÁN
76’
81’ Jugurtha HAMROUN