1 - 1

Concordia Chiajna - FC Botoșani - 10.05.2016 English version
Data disputării 10.05.2016 - 18:00
Arbitru Istvan Kovacs (Carei)
Arbitri asistenţi Dragoș Mihai Iliescu (Craiova), Sebastian Stoianov (Constanța)
Arbitru observator Ionel Popa (Pașcani)
Observator Marin Petrache (Giurgiu)
Spectatori 500

Meciul din data 10.05.2016 dintre echipele Concordia Chiajna si FC Botoșani se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs (Carei) impreuna cu arbitrii asistenti Dragoș Mihai Iliescu (Craiova), Sebastian Stoianov (Constanța).

Concordia Chiajna: Ibrahima Baye NIASSE, Artem MILEVSKIY, Gabriel Nicu GIURGIU, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Marian CRISTESCU, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Marius George PENA, Christian Udubuesi OBODO, Michael ODIBE, Răzvan TINCU si rezervele: Alin Florian BULEICĂ, Florin MATACHE, Cristian Andrés GARCÍA, Florin Flavius PURECE, Neluț Stelian ROȘU, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Gabriele ZERBO.

FC Botoșani: George Andrei MIRON, Nicolae Constantin MUȘAT, Florin Constantin PLĂMADĂ, Gabriel Cristian VAŞVARI, Deivydas MATULEVIČIUS, Plamen Ivanov ILIEV, Alexandru ICHIM, István Sándor FÜLÖP, Radoslav Bonchev DIMITROV, Gonzalo Gabriel CABRERA Giordano, Mihai Cătălin BORDEIANU si rezervele: Petre Daniel IVANOVICI, Andrei Alexandru PATACHE, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Dan Mihai ROMAN, Attila László HADNAGY, Stelian Nicolae CUCU, Fernando Miguel CARRALERO Garcia.

GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Marius George PENA (atacant). In minutul 28 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Botoșani, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Botoșani de Nicolae Constantin MUȘAT (fundaș stânga). In minutul 46 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Botoșani, FC Botoșani reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Florin Constantin PLĂMADĂ
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș central István Sándor FÜLÖP si intra Fernando Miguel CARRALERO Garcia
In minutul 62, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Michael ODIBE
In minutul 67, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Patrice Emery Fongang FEUSSI
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gabriel Nicu GIURGIU si intra Florin Flavius PURECE
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bogdan Nicolae BUCURICĂ
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Radoslav Bonchev DIMITROV
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș stânga Marian CRISTESCU si intra Neluț Stelian ROȘU
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș defensiv Gabriel Cristian VAŞVARI si intra Stelian Nicolae CUCU
In minutul 90+2, schimbare, iese atacant Deivydas MATULEVIČIUS si intra Dan Mihai ROMAN
In minutul 90+3, schimbare, iese fundaș dreapta Patrice Emery Fongang FEUSSI si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 90+5, jucatorul echipei Concordia Chiajna, Michael ODIBE a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Concordia Chiajna ramane din minutul 90+5 in 10 jucatori.
In minutul 90+6, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marius George PENA

1 - 1 46’ Nicolae MUȘAT
57’ Florin PLĂMADĂ
59’ István FÜLÖP
Fernando Miguel CARRALERO
Michael ODIBE 62’
Patrice FEUSSI 67’
Gabriel GIURGIU
Florin PURECE
70’
Bogdan BUCURICĂ 75’
75’ Radoslav DIMITROV
Marian CRISTESCU
Neluț ROȘU
85’
85’ Gabriel VAȘVARI
Stelian CUCU
90+2’ Deivydas MATULEVIČIUS