1 - 1

Dinamo Bucharest - Astra Giurgiu - 30.09.2017 English version
Data disputării 30.09.2017 - 20:30
Arbitru Marcel Bîrsan (București)
Arbitri asistenţi Mircea Orbuleț (București), Marius Cristian Marchidanu (Brăila)
Arbitru observator Aron Huzu (Sbiu)
Observator Octavian Goga (Brașov)
Spectatori 500

Meciul din data 30.09.2017 dintre echipele Dinamo București si Astra Giurgiu se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marcel Bîrsan (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Orbuleț (București), Marius Cristian Marchidanu (Brăila).

Dinamo București: José Antonio ROMERA Navarro, Jaime Manuel PENEDO Cano, Maximiliano Fernando OLIVA, Adam NEMEC, Ionuț NEDELCEARU, Filipe Guterres NASCIMENTO, May Sphiwe MAHLANGU, Sergiu Cătălin HANCA, Steliano FILIP, Alin DUDEA, Valentin Ionuţ COSTACHE si rezervele: Ionuț Daniel ȘERBAN, Diogo Ferreira SALOMÃO, Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO, Laurențiu Nicolae CORBU, Laurențiu Constantin BRĂNESCU, Jérémy Loteteka BOKILA, Giorgos KATSIKAS.

Astra Giurgiu: Silviu BALAURE, Alexandru Adrian DANDEA, ERICO Constantino da Silva, Plamen Ivanov ILIEV, Alexandru IONIŢĂ II, Filip MRZLJAK, Piotr POLCZAK, Risto RADUNOVIĆ, Takayuki SETO, Alexandru Constantin STAN, Anatole Bertrand ABANG si rezervele: David Beniamin LAZAR, Florin BEJAN, Claudiu BELU-IORDACHE, Valentin GHEORGHE, Anthony LE TALLEC, "MARQUINHOS" Carioca Marcus Vinícius Vidal Cunha, Romario Răzvan MOISE.

In minutul 46, schimbare, iese extremă stânga Maximiliano Fernando OLIVA si intra Diogo Ferreira SALOMÃO
In minutul 50, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Alexandru Adrian DANDEA
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ionuț NEDELCEARU
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, ERICO Constantino da Silva
In minutul 62, schimbare, iese atacant Anatole Bertrand ABANG si intra Anthony LE TALLEC
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Adam NEMEC (atacant). In minutul 66 al partidei dintre Dinamo București si Astra Giurgiu, Dinamo București deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș stânga Filip MRZLJAK si intra Romario Răzvan MOISE
In minutul 72, schimbare, iese fundaș central ERICO Constantino da Silva si intra "MARQUINHOS" Carioca Marcus Vinícius Vidal Cunha
In minutul 73, schimbare, iese extremă dreapta Valentin Ionuţ COSTACHE si intra Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO
In minutul 80, schimbare, iese atacant Adam NEMEC si intra Jérémy Loteteka BOKILA
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Romario Răzvan MOISE (rezervă). In minutul 82 al partidei dintre Dinamo București si Astra Giurgiu, Astra Giurgiu reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.

Diogo Ferreira SALOMÃO
46’
50’ Alexandru DANDEA