Arbitru Alexandru Tudor
Arbitri asistenţi Aurel Oniță și Vasile Marinescu.
Arbitru observator Adrian Vidan
Observator Lică Movilă

Meciul din data 24.02.2014 dintre echipele Ceahlăul Piatra-Neamț si Universitatea Cluj se disputa in localitatea Piatra-Neamț pe stadionul Ceahlăul. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Alexandru Tudor impreuna cu arbitrii asistenti Aurel Oniță și Vasile Marinescu..

Ceahlăul Piatra-Neamț: Vlad Alexandru ACHIM, Nicolae CALANCEA, Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Gabriel CÂNU, Andrei Ioan DUMITRAȘ, Bojan GOLUBOVIĆ, Adrian Ion GHEORGHIU, Andrei Ovidiu MARC, Marius Gheorghe ONCIU, Vaidas SLAVICKAS si rezervele: .

Universitatea Cluj: Valentin Ionuț LEMNARU, Róbert VESELOVSKY, Emil Ducu NINU, Maximilian Johannes Ștefan NICU, Ionuț NEAG, Andrei LUNGU, Ronald GËRÇALIU, Vasilică CRISTOCEA, Raul Axente CIUPE, Dan Mihai BUCȘĂ, Karim Abdel BOUTADJINE si rezervele: .

GOOOL! Gol marcat pentru Ceahlăul Piatra-Neamț de Marian Constantin CONSTANTINESCU (). In minutul 27 al partidei dintre Ceahlăul Piatra-Neamț si Universitatea Cluj, Ceahlăul Piatra-Neamț deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 31, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Bojan GOLUBOVIĆ
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Gabriel CÂNU
In minutul 46, schimbare, iese Maximilian Johannes Ștefan NICU si intra Gabriel Teixeira MACHADO
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Gabriel Teixeira MACHADO
In minutul 60, schimbare, iese Andrei LUNGU si intra Adrian Dumitru BORZA
GOOOL! Gol marcat pentru Universitatea Cluj de Dan Mihai BUCȘĂ (). In minutul 64 al partidei dintre Ceahlăul Piatra-Neamț si Universitatea Cluj, Universitatea Cluj reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 66, jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Bojan GOLUBOVIĆ a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Ceahlăul Piatra-Neamț ramane din minutul 66 in 10 jucatori.
In minutul 72, schimbare, iese Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ si intra Alexandru ICHIM
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Vlad Alexandru ACHIM
In minutul 79, schimbare, iese Karim Abdel BOUTADJINE si intra Marius Gelu ENE
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei Universitatea Cluj, Raul Axente CIUPE
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei Ceahlăul Piatra-Neamț, Adrian Ion GHEORGHIU

Gabriel CÂNU 44’
46’ Max NICU
Gabriel MACHADO
52’ Gabriel MACHADO
60’ Andrei LUNGU
Adrian BORZA
1 - 1 64’ Dan BUCȘĂ
Bojan GOLUBOVIĆ 66’
Sebastian CHITOȘCĂ
Alexandru ICHIM
72’
Vlad ACHIM 77’
79’ Karim BOUTADJINE