0 - 4

Dinamo Bucharest - Viitorul Constanța - 30.10.2017 English version
Data disputării 30.10.2017 - 20:45
Arbitru Marius Avram (București)
Arbitri asistenţi Mircea Mihail Grigoriu (București), Mircea Orbuleț (București)
Arbitru observator Nicolae Grigorescu (Timișoara)
Observator Viorel Anghelinei (Galați)
Spectatori 1770

Meciul din data 30.10.2017 dintre echipele Dinamo București si Viitorul Constanța se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 1770 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marius Avram (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Mihail Grigoriu (București), Mircea Orbuleț (București).

Dinamo București: Adam NEMEC, Ionuț NEDELCEARU, Filipe Guterres NASCIMENTO, Sergiu Cătălin HANCA, Steliano FILIP, Alin DUDEA, Valentin Ionuţ COSTACHE, Paul Viorel ANTON, Jaime Manuel PENEDO Cano, José Antonio ROMERA Navarro, Diogo Ferreira SALOMÃO si rezervele: Laurențiu Nicolae CORBU, Constantin NICA, Laurențiu Constantin BRĂNESCU, Jérémy Loteteka BOKILA, Maximiliano Fernando OLIVA, Rivaldo Vítor Borba Ferreira Júnior RIVALDINHO, Ionuț Daniel ȘERBAN.

Viitorul Constanța: Sebastian MLADEN, Victor Teodor RÂMNICEANU, Bogdan Ionuț ŢÂRU, George Marius ȚUCUDEAN, Daniel LÓPEZ Albés, Robert George HODOROGEA, Cristian George GANEA, ERIC de Oliveira Pereira, Bradley DE NOOIJER, Alexandru CICÂLDĂU, Aurelian Ionuț CHIȚU si rezervele: Árpád Ors György TORDAI, Ionuț Daniel VÂNĂ, Alexandru MĂŢAN, Răzvan HORJ, Virgil Eugen GHIȚĂ, Andrei Virgil CIOBANU, Tudor Cristian BĂLUȚĂ.

GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Aurelian Ionuț CHIȚU (extremă dreapta). In minutul 07 al partidei dintre Dinamo București si Viitorul Constanța, Viitorul Constanța deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 17, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Bradley DE NOOIJER
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de George Marius ȚUCUDEAN (atacant). In minutul 22 al partidei dintre Dinamo București si Viitorul Constanța, scorul devine 0 - 2.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Sergiu Cătălin HANCA si intra Jérémy Loteteka BOKILA
In minutul 46, schimbare, iese fundaș central Alin DUDEA si intra Constantin NICA
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de ERIC de Oliveira Pereira (extremă stânga). In minutul 52 al partidei dintre Dinamo București si Viitorul Constanța, scorul devine 0 - 3.
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș defensiv Filipe Guterres NASCIMENTO si intra Ionuț Daniel ȘERBAN
In minutul 69, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Steliano FILIP
In minutul 72, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Diogo Ferreira SALOMÃO
In minutul 75, schimbare, iese fundaș dreapta Daniel LÓPEZ Albés si intra Răzvan HORJ
In minutul 75, schimbare, iese extremă stânga ERIC de Oliveira Pereira si intra Ionuț Daniel VÂNĂ
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Paul Viorel ANTON
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Ionuț Daniel VÂNĂ (rezervă). In minutul 80 al partidei dintre Dinamo București si Viitorul Constanța, scorul devine 0 - 4.
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș stânga Cristian George GANEA si intra Alexandru MĂŢAN
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Adam NEMEC
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Constantin NICA

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 0 pentru echipa Viitorul Constanța.

0 - 1 07’ Aurelian CHIŢU
17’ Bradley DE NOOIJER
0 - 2 22’ George ȚUCUDEAN