Arbitri asistenţi Marius Nicoară (DT Severin), Adrian Mărginean (Aiud)
Arbitru observator Eduard Dumitrescu (Pitești)
Observator Octavian Goga (Brașov)
Spectatori 30

Meciul din data 06.11.2017 dintre echipele Juventus București si ACS Poli Timișoara se disputa in localitatea Ploiești pe stadionul Ilie Oană. in fata a 30 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Lucian Rusandu (Sf Gheorghe) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Nicoară (DT Severin), Adrian Mărginean (Aiud).

Juventus București: Valentin BĂRBULESCU, Liviu Dorin BĂJENARU, Alexandru Constantin BENGA, Alexandru Florian ZAHARIA, WALACE da Silva, Ivan SESAR, Simon Moise MĂZĂRACHE, Virgil Andrei DRĂGHIA, Valentin Costin DIMA, George CĂLINȚARU, Iulian CARABELA si rezervele: Florin CAZAN, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Relu Marian STOIAN, Ovidiu MORARIU, Mădălin Licuţă MIHĂESCU, Nika DZALAMIDZE, Ciprian Cătălin PETRE.

ACS Poli Timișoara: Alexandru Teofil CIUCUR, Vasile Marius CURILEAC, Gabriel CÂNU, Sebastian MAILAT, Cristian Costel MELINTE, Alexandru MUNTEANU, Gabriel Cristian VAŞVARI, Ivan ĆURJURIĆ, Alexandru ȚIGĂNAȘU, Andrei Viorel ARTEAN, Camaldine ABRAW si rezervele: Cătălin Petre DOMAN, Cosmin Marian BÂRNOI, Marius Marian CROITORU, Cristian BOCŞAN, Cătălin George STRATON, Bogdan Adrian STRĂUȚ, Miguel BIANCONI.

GOOOL! Gol marcat pentru ACS Poli Timișoara de Camaldine ABRAW (atacant). In minutul 11 al partidei dintre Juventus București si ACS Poli Timișoara, ACS Poli Timișoara deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 36, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Gabriel CÂNU
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Andrei Viorel ARTEAN
In minutul 39, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Gabriel Cristian VAŞVARI
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central George CĂLINȚARU si intra Nika DZALAMIDZE
In minutul 50, cartonas galben primit de jucatorul echipei Juventus București, Ivan SESAR
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei Juventus București, Alexandru Constantin BENGA
In minutul 65, cartonas galben primit de jucatorul echipei Juventus București, Liviu Dorin BĂJENARU
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru MUNTEANU si intra Bogdan Adrian STRĂUȚ
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș stânga Liviu Dorin BĂJENARU si intra Cătălin Ştefan ŢÂRĂ
In minutul 75, schimbare, iese extremă dreapta Alexandru Florian ZAHARIA si intra Ciprian Cătălin PETRE
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș central Ivan ĆURJURIĆ si intra Marius Marian CROITORU
GOOOL! Gol marcat pentru Juventus București de Nika DZALAMIDZE (rezervă). In minutul 81 al partidei dintre Juventus București si ACS Poli Timișoara, Juventus București reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Marius Marian CROITORU
In minutul 86, schimbare, iese atacant Camaldine ABRAW si intra Cătălin Petre DOMAN
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Miguel BIANCONI

0 - 1 11’ Camaldine ABRAW
36’ Gabriel CÂNU
38’ Andrei ARTEAN
39’ Gabriel VAȘVARI
George CĂLINȚARU
Nika DZALAMIDZE
46’
Ivan SESAR 50’
Alexandru BENGA 64’
Liviu BĂJENARU 65’
67’ Alexandru MUNTEANU
Bogdan STRĂUȚ
Liviu BĂJENARU
Cătălin ŢÂRĂ
70’
Alexandru Florian ZAHARIA
Ciprian PETRE
75’
77’ Ivan ĆURJURIĆ
Marius CROITORU
1 - 1 Nika DZALAMIDZE 81’
83’ Marius CROITORU
86’ Camaldine ABRAW
Cătălin DOMAN
90+1’ Miguel BIANCONI