Fotbal Club FCSB vs Concordia Chiajna

2 - 1

Fotbal Club FCSB - Concordia Chiajna - 05.11.2017 English version
Data disputării 05.11.2017 - 20:45
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Dragoș Mihai Iliescu (Craiova)
Arbitru observator Laszlo Sajtos (Sibiu)
Observator Marian Bucurescu (București)
Spectatori 3524

Meciul din data 05.11.2017 dintre echipele Fotbal Club FCSB si Concordia Chiajna se disputa in localitatea București pe stadionul Arena Națională. in fata a 3524 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Dragoș Mihai Iliescu (Craiova).

Fotbal Club FCSB: Florin Lucian TĂNASE, Mihai Alexandru BĂLAȘA, Ovidiu Marian POPESCU, Bogdan PLANIĆ, Florin Constantin NIȚĂ, Dragoş Ionuţ NEDELCU, Dennis MAN, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, FILIPE Andrade TEIXEIRA, Gabriel Nicolae ENACHE, Marko MOMČILOVIĆ si rezervele: Denis ALIBEC, Eduard Cornel STĂNCIOIU, Doru Mihai PINTILII, Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS, Lucian Ionuț FILIP, Florinel Teodor COMAN, Daniel BENZAR.

Concordia Chiajna: Marian CRISTESCU, Stjepan BABIĆ, Paul Ștefan BATIN, Dan Mihai BUCȘĂ, Claudiu Vasile BUMBA, Alessandro CAPARCO, Octavian Ronaldo DEACONU, Nicușor FOTA, Andrei Ovidiu MARC, Andrei Alexandru PATACHE, Alexandru Cristian ALBU si rezervele: Tha'er Fayed BAWAB, Cristian Ionuț BUD, Alin DOBROSAVLEVICI, Vasile GHEORGHE, Marius George PENA, Robert Dumitru RĂDUCANU.

GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Dragoş Ionuţ NEDELCU (mijlocaș defensiv). In minutul 14 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Concordia Chiajna, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 1 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Andrei Ovidiu MARC (fundaș central). In minutul 17 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Concordia Chiajna, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Harlem-Eddy GNOHÉRÉ (atacant). In minutul 39 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Dennis MAN si intra Florinel Teodor COMAN
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș dreapta Octavian Ronaldo DEACONU si intra Tha'er Fayed BAWAB
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Andrei Alexandru PATACHE
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș defensiv Ovidiu Marian POPESCU si intra Doru Mihai PINTILII
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș defensiv Stjepan BABIĆ si intra Cristian Ionuț BUD
In minutul 77, schimbare, iese atacant Harlem-Eddy GNOHÉRÉ si intra Denis ALIBEC
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș central Marian CRISTESCU si intra Marius George PENA
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Claudiu Vasile BUMBA

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa Fotbal Club FCSB.

Florinel COMAN
46’
60’ Ronaldo DEACONU
Tha'er BAWAB
61’ Andrei PATACHE
Ovidiu POPESCU
Mihai PINTILII
68’
70’ Stjepan BABIĆ
Cristian BUD
Harlem GNOHÉRÉ
Denis ALIBEC
77’
87’ Marian CRISTESCU