Arbitri asistenţi Bogdan Gheorghe (București), Marius Nicoară (DT Severin)
Arbitru observator Nicolae Marodin (București)
Observator Marian Bucurescu (București)
Spectatori 40

Meciul din data 25.02.2018 dintre echipele Juventus București si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Ploiești pe stadionul Ilie Oană. in fata a 40 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Comănescu (Rm Vâlcea) impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Gheorghe (București), Marius Nicoară (DT Severin).

Juventus București: Virgil Andrei DRĂGHIA, Mihai Daniel LECA, Gökhan KARDES, Róbert ELEK, Valentin Costin DIMA, Liviu Dorin BĂJENARU, Charles Benoit Koffi ACOLATSE, Viorel NICOARĂ, Reda RABEI, Florin Bogdan ŞTEFAN, Gabriel Bogdan SIMION si rezervele: Daniel POPESCU, Vasile GHEORGHE, Cornel Alexandru ENE, Stephan Leonard DRĂGHICI, George Petruț GAVRILAŞ, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Cristian CIOBANU.

CFR 1907 Cluj: PAULO VINÍCIUS de Souza Nascimento, Cosmin Andrei VÂTCĂ, George Marius ȚUCUDEAN, Cristian Marian MANEA, Andrei Iosif MUREŞAN, Billel OMRANI, Sebastian MAILAT, Alexandru IONIŢĂ II, Ciprian Ioan DEAC, Emmanuel Juan CULIO, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Ovidiu Ștefan HOBAN si rezervele: Ionuț Andrei PETELEU, Srdjan LUCHIN, Tomislav DUKA, Mihai Cătălin BORDEIANU, Ibrahima BALDÉ, Valentin Ionuţ COSTACHE.

In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Reda RABEI si intra Cristian CIOBANU
In minutul 61, schimbare, iese atacant George Marius ȚUCUDEAN si intra Alexandru IONIŢĂ II
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Billel OMRANI (extremă dreapta). In minutul 64 al partidei dintre Juventus București si CFR 1907 Cluj, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Alexandru IONIŢĂ II (atacant). In minutul 67 al partidei dintre Juventus București si CFR 1907 Cluj, scorul devine 0 - 2.
In minutul 68, schimbare, iese fundaș stânga Florin Bogdan ŞTEFAN si intra Daniel POPESCU
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș dreapta Viorel NICOARĂ si intra Marian Constantin CONSTANTINESCU
In minutul 82, schimbare, iese extremă dreapta Billel OMRANI si intra Valentin Ionuţ COSTACHE
In minutul 87, schimbare, iese extremă stânga Sebastian MAILAT si intra Ibrahima BALDÉ

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

Cristian CIOBANU
46’
61’ George ȚUCUDEAN
Alexandru IONIȚĂ II
0 - 1 64’ Billel OMRANI
0 - 2 67’ Alexandru IONIȚĂ II
Florin ȘTEFAN
Daniel POPESCU D.
68’
Viorel NICOARĂ
Marian CONSTANTINESCU
72’
82’ Billel OMRANI
Valentin COSTACHE
87’ Sebastian MAILAT