1 - 1

Concordia Chiajna - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - 10.03.2018 English version
Data disputării 10.03.2018 - 18:00
Arbitru Horia Gabriel Mladinovici (București)
Arbitri asistenţi Sebastian Stoianov (Constanța), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Aron Huzu (Sibiu)
Observator Ion Cățoi (București)
Spectatori 700

Meciul din data 10.03.2018 dintre echipele Concordia Chiajna si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 700 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horia Gabriel Mladinovici (București) impreuna cu arbitrii asistenti Sebastian Stoianov (Constanța), Andrei Constantinescu (București).

Concordia Chiajna: Claudiu Vasile BUMBA, Andrei Alexandru PATACHE, Andrei Ovidiu MARC, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Marian CRISTESCU, Alessandro CAPARCO, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Octavian Ronaldo DEACONU, Dan Mihai BUCȘĂ, Paul Ștefan BATIN, Alexandru Cristian ALBU si rezervele: NIVALDO Alves Freitas Santos, Florin Alexandru CIOABLĂ, Cristian Ionuț BUD, Stjepan BABIĆ, Marius George PENA, Manassé Ruben ENZA-YAMISSI, Armantas VITKAUSKAS.

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Ibrahima TANDIA, Ousmane Diarassouba VIERA, Patrick Mihai PETRE, Daisuke Caumanday SATO, Victor Teodor RÂMNICEANU, FILIPE Vilaça OLIVEIRA, Jure OBŠIVAČ, Sebastian GHINGA, István Sándor FÜLÖP, Albert DALMAU Martínez, Alex Rodriguez GORRIN si rezervele: Marko SIMONOVSKI, Ionuț URSU, Milovan PETROVIKJ, Roland NICZULY, Yasin HAMED, Attila László HADNAGY, Constantin Cristian DIMA.

In minutul 01, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, FILIPE Vilaça OLIVEIRA
In minutul 14, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Daisuke Caumanday SATO
In minutul 22, schimbare, iese fundaș stânga Ștefan Nicolae BĂRBOIANU si intra NIVALDO Alves Freitas Santos
In minutul 42, jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, FILIPE Vilaça OLIVEIRA a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Sepsi OSK Sfântu Gheorghe ramane din minutul 42 in 10 jucatori.
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Andrei Ovidiu MARC (fundaș central). In minutul 45+3 al partidei dintre Concordia Chiajna si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș defensiv Alex Rodriguez GORRIN si intra Marko SIMONOVSKI
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș stânga Patrick Mihai PETRE si intra Yasin HAMED
In minutul 68, schimbare, iese atacant Paul Ștefan BATIN si intra Cristian Ionuț BUD
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș central István Sándor FÜLÖP si intra Milovan PETROVIKJ
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Ousmane Diarassouba VIERA
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș central Marian CRISTESCU si intra Stjepan BABIĆ
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU
GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de Sebastian GHINGA (mijlocaș defensiv). In minutul 90+4 al partidei dintre Concordia Chiajna si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.